امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین کافه های مسکو

بهترین کافه های مسکو

اگر از علاقمندان به کافه گردی هستید در ادامه با ما همراه باشید تا این مقاله قصد داریم بهترین کافه های مسکو را به گردشگران این شهر و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم. از بهترین کافه های مسکو می توان به کافه کافیمانیا، کافه دلیکتسین، کافه گرنویلانو، کافه آپروشن و غیره اشاره کرد که در ادامه هر یک از آن ها را معرفی کنیم.

 

کافه کافیمانیا:
این کافه یکی از بهترین کافه های مسکو می باشد که با طراحی و دیزاینی که دارد نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند، اگر قصد سفر به شهر مسکو را دارید بازدید از این کافه لوکس و مدرن را فراموش نکنید.
کافه دلیکتسین:
کافه دلیکتسین نیز یکی از کافه های محبوب شهر مسکو به شمار می آید که طرفداران بسیاری میان گردشگران و اهالی مسکو دارد.
این کافه در محوطه گاردن رینگ واقع شده است و دسترسی به آن بسیار آسان می باشد و گردشگران تور مسکو می توانند به راحتی خود را به این کافه رسانده و در محیطی دنج به استراحت بپردازند.
کافه گرنویلانو:
کافه گرنویلانو با محیط آرام و طراحی بسیار زیبایی که دارد توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده و در لیست بهترین کافه های شهر مسکو قرار بگیرد.
اگر از علاقمندان به کافه های دنج و ساده در عین حال شیک هستید رفتن به این کافه را در برنامه های خود قرار دهید.
کافه آپروشن:
بسیاری از اهالی شهر مسکو معتقد اند که کافه آپروشن برترین کافه این شهر می باشد، علت این امر نیز طراحی بسیار شیک، سرو غذا های بسیار لذیذ و با کیفیت و منوی ارزان این مجموعه می باشد. گردشگران تور مسکو باید بدانند در منوی این کافه انواع غذا های روسی و بین المللی وجود دارد.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور مسکو برای گردشگران مفید واقع شود.

 

نظرات مردم درباره بهترین کافه های مسکو

یسنا 30 آبان 97
3
بهترین کافه های مسکو خوب هستن منتهی به پول ما خیلی گرون در میاد و به صرفه نیست
درج نظر