دریاچه ای از اسید

📅 بروزرسانی : ۸ مهر ۱۳۹۷ بازدید : 260
دریاچه ای از اسید در کشور اندونزی قرار دارد و ما در این مقاله قصد داریم این دریاچه خطرناک و اسیدی را به کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم. اگر از علاقمندان به ماجراجویی هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا دریاچه ای از اسید را بشناسید.
 
 
دریاچه اسید
 
 
دریاچه kawah ljen دریاچه ای اسیدی می باشد که در دهانه یک آتشفشان با همین نام قرار دارد و بیش از 36 میلیون لیتر مکعب آب اسیدی را در خود جای داده است.
 
 
دریاچه ای مرگبار
 
 
ph آب های این دریاچه نزدیک به صفر می باشد به همین جهت هیچ موجود زنده ای قادر به زندگی در آب های آن نمی باشد.
 
 
دریاچه مرگ
 
 
آب های دریاچه ای از اسید علاوه بر دارا بودن خاصیت اسیدی، دمای بسیار بالایی نیز دارد و این دلایل باعث شده تا نام دریاچه kawah ljen در لیست خطر ناک ترین دریاچه های دنیا قرار بگیرد.
 
 
دریاچه مرگ در اندونزی
 
 
در داخل و محوطه اطراف دریاچه گاز متان مرگباری وجود دارد که استنشاق آن ممکن است موجب بیماری و حتی مرگ انسان شود اما جالب است بدانید مردم محلی منطقه بدون ماسک و تجهیزات لازم در اطراف دریاچه به جمع آوری گوگرد می پردازند.
گاز متان موجود در آب های دریاچه باعث درخشش آن ها در شب می شود و مناظر بسیار زیبایی را خلق می کند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
 
 
دریاچه خطرناک اندونزی
 
 
همانطور که پیش تر اشاره کردیم این دریاچه در اطراف آتشفشان kawah ljen قرار دارد و گردشگران تور اندونزی علاوه بر بازدید از دریاچه ای اسیدی، از این آتشفشان نیز بازدید کنند. خوب است بدانید این آتشفشان دارای دهانه ای به وسعت 20 کیلومتر می باشد و مملو از گوگرد می باشد. سوختن گوگرد ها در دهانه آتشفشان باعث ایجاد نور آبی رنگ شده و صحنه های بسیار زیبایی را خلق می کنند.
 
 
خطرناک ترین دریاچه اندونزی
 
 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور اندونزی برای گردشگران مفید واقع شود.
 
 
دریاچه ای اسیدی در کوه های اندونزی
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره دریاچه ای از اسید

ژینا مهر 1397
5 نفر پسندیدند
علاوه بر اینکه دریاچه ای از اسید خطرناکه نکته مثبتش زیبایی آن هست

lahzeakhar.com/news/22469-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 105 کاربران به دریاچه ای از اسید