فستیوال های شهر میلان

نمایشگاه مبلمان:
این فستیوال یکی از محبوب ترین فستیوال های شهر میلان در میان علاقمندان به دکوراسیون داخلی محسوب می شود و می توان گفت که این نمایشگاه بزرگ ترین و مهم ترین نمایشگاه مبلمان در سراسر دنیا می باشد، در این نمایشگاه که سالانه در تاریخ 28 فروردین الی 2 اردیبهشت برگزار می شود، جدید ترین مدل های مبلمان به نمایش گذاشته می شود.
فستیوال هنری ناویجیلو:
این جشنواره که هر ساله به مدت ده روز در فصل بهار برگزار می شود در واقع برای خوش آمد گویی به فصل تابستان می باشد و در آن برنامه های مختلفی نظیر تأتر های خیابانی، اجرای موسیقی های محلی، رقص و پایکوبی و غیره وجود دارد.
فستیوال غذای میلان:
یکی از لذیذ ترین فستیوال های میلان فستیوال غذای این شهر می باشد که هر ساله در فصل تابستان برگزار می شود و در آن گردشگران تور اروپا می توانند تمامی غذا های محلی و لذیذ این شهر را امتحان کرده و در این جشنواره خوش طعم شرکت کنند.
فستیوال فیلم میلان:
یکی دیگر از بهترین فستیوال های میلان فستیوال فیلم این شهر می باشد که در اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر برگزار می شود و کارگردانان فیلم های کوتاه در این فستیوال به رقابت با یکدیگر می پردازند.
هفته مد بانوان در میلان:
این فستیوال را می توان محبوب ترین فستیوال میلان برای بانوان معرفی کرد که در ماه سپتامبر برگزار می شود و طراحان برجسته لباس از سرایر دنیا در این فستیوال شرکت کرده و جدید ترین لباس های خود را به نمایش می گذارند.
از دیگر فستیوال های میلان می توان به فستیوال سن آمبورجیو و فستیوال موسیقی این شهر اشاره کرد که گردشگران تور میلان می توانند در تمامی آن ها شرکت کنند.

نظرات مردم درباره فستیوال های شهر میلان

رخشان 2 مهر 97
2
فستیوال های شهر میلان بی نهایت جشنواره های خوب و دیدنی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر