امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به فستیوال های شهر میلان

فستیوال های شهر میلان

در کشور ایتالیا و همچنین شهر میلان فستیوال های متعددی برگزار می شود و ما در این مقاله به بررسی فستیوال های شهر میلان خواهیم پرداخت بنابراین اگر از علاقمندان به فستیوال های خارجی هستید در این بخش با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با فستیوال های شهر میلان در اختیارتان قرار دهیم.
نمایشگاه مبلمان:
این فستیوال یکی از محبوب ترین فستیوال های شهر میلان در میان علاقمندان به دکوراسیون داخلی محسوب می شود و می توان گفت که این نمایشگاه بزرگ ترین و مهم ترین نمایشگاه مبلمان در سراسر دنیا می باشد، در این نمایشگاه که سالانه در تاریخ 28 فروردین الی 2 اردیبهشت برگزار می شود، جدید ترین مدل های مبلمان به نمایش گذاشته می شود.
فستیوال هنری ناویجیلو:
این جشنواره که هر ساله به مدت ده روز در فصل بهار برگزار می شود در واقع برای خوش آمد گویی به فصل تابستان می باشد و در آن برنامه های مختلفی نظیر تأتر های خیابانی، اجرای موسیقی های محلی، رقص و پایکوبی و غیره وجود دارد.
فستیوال غذای میلان:
یکی از لذیذ ترین فستیوال های میلان فستیوال غذای این شهر می باشد که هر ساله در فصل تابستان برگزار می شود و در آن گردشگران تور اروپا می توانند تمامی غذا های محلی و لذیذ این شهر را امتحان کرده و در این جشنواره خوش طعم شرکت کنند.
فستیوال فیلم میلان:
یکی دیگر از بهترین فستیوال های میلان فستیوال فیلم این شهر می باشد که در اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر برگزار می شود و کارگردانان فیلم های کوتاه در این فستیوال به رقابت با یکدیگر می پردازند.
هفته مد بانوان در میلان:
این فستیوال را می توان محبوب ترین فستیوال میلان برای بانوان معرفی کرد که در ماه سپتامبر برگزار می شود و طراحان برجسته لباس از سرایر دنیا در این فستیوال شرکت کرده و جدید ترین لباس های خود را به نمایش می گذارند.
از دیگر فستیوال های میلان می توان به فستیوال سن آمبورجیو و فستیوال موسیقی این شهر اشاره کرد که گردشگران تور میلان می توانند در تمامی آن ها شرکت کنند.

نظرات مردم درباره فستیوال های شهر میلان

رخشان 2 مهر 97
2
فستیوال های شهر میلان بی نهایت جشنواره های خوب و دیدنی داره
درج نظر