دراکولا در جنگل های شمال

📅 بروزرسانی : ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ بازدید : 1975
دراکولا در جنگل های شمال، خبری است که ممکن است گردشگران را دچاره ترس و دلهره کند در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با دراکولا در جنگل های شمال در اختیارتان قرار دهیم.
 
 
حشره درامولا
 
 

حشره دراکولا

دراکولا نام علمی یک حشره سمی از دسته سوسک ها می باشد که در نواحی شرقی و غربی استان گیلان و هچنین جنگل های استان مازندران به وفور دیده می شود. 
خوب است بدانید در محله های مختلف شمال کشور، این حشره نام های متفاوتی نظیر بند، وامج و غیره دارد.
دراکولا در جنگل های شمال کشور به کرات دیده شده است و بر خلاف تصور عموم نیش نمی زند، بلکه این حشره در اثر له کردن و یا فشار دادن سمی از خود ترشح می کند که این سم پوست را ملتهب کرده و باعث سوزش آن می شود.
 
 
دراکولا
 
 
اگر قصد سفر با تور شمال را دارید باید بدانید، که اگر محل سمی را به سرعت با آب بشویید هیچگونه ضایعه ای بر روی پوست شما باقی نخواهد ماند.
دراکولا ها دارای شکل ظاهری دراز و عجیب می باشد به همین جهت می تواند به راحتی و با سرعت زیاد پرواز کند. 
لازم به ذکر است که سم این حشره بر روی نقاطی از بدن که پوست حساسی دارند موثر است برخی از این نقاط عبارتند از گردن، بازو، شکم و غیره.
 
 
حشره های خطرناک
 
 
اگر در سفر با تور شمال توسط دراکولا گزیده شدید برای التیام درد می توانید محل زخم را همواره با آب و صابون شست و شو دهید توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت بهداشت ممکن است زخم و التهاب به سایر نقاط بدن نیز سرایت کند همچنین هنگام بروز عارضه از خاراندن و دست کاری آن خود داری کنید.
امیدواریم اطلاعات موجود در این مقاله برای گردشگران تور مازندران مفید واقع شود.
 
 
حشره
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22443-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 103 کاربران به دراکولا در جنگل های شمال