عجیب ترین غذاهای هند

📅 انتشار : 1397/05/30 📅 بروزرسانی : 1401/11/18 ⏱ مطالعه : 4 دقیقه بازدید : 1702

پانی پوری

پانی پوری یکی از غذاهای خوش مزه هندوستان است که مورد توجه گردشگران تور هند قرار گرفته و در مناطق مختلف این کشور نیز پیدا می شود. این غذای دلچسب یک سیب زمینی شکم پر و خوش طعم است که درون آن با ترکیبی وسوسه انگیز از پیاز، عدس، نخود و سیب زمینی پر شده است.
 
پانی پوری

کاچوری

این غذا از جمله غذاهای معروف هند است که نزد بومیان منطقه محبوبیت خاصی دارد. کاچوری نوعی نان محلی است که با ادویه های مختلف طعم دار می شود و در کنار سیب زمینی سرو می شود.
 
کاچوری

خون بز

یکی از عجیب ترین غذاهای هند خون بز است که شامل کبد، معده و روده ی بز می باشد و در ظرفی مملو از خون این حیوان سرو می شود.
سفر به شهر زیبای هند و تماشای عمارت های باستانی و زیبای این کشور

شاخه های بامبو

بامبو دارای خواص زیادی بوده که به دلیل دارا بودن سیانید معمولا مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما در کشور هند از شاخه و برگ این گیاه برای آشپزی استفاده می شود.
 
غذای شاخه های بامبو هندی

سوپ حلزون

سوپ حلزون یک نمونه دیگر از عجیب ترین غذاهای هند است که نظر گردشگران تور هند را به خود جلب نموده است. در این سوپ به جای سبزیجات تعداد بسیار زیادی حلزون ریخته می شود که این حلزون های پخته شده کاملا در غذا دیده می شوند.

شفیره کرم ابریشم

شفیره کرم ابریشم غذایی دوست داشتنی نزد بومیان هند است که بسیار سنگین می باشد و بهتر است در وعده ناهار خورده شود تا هزم آن به درستی انجام شود. شفیره کرم ابریشم را بعد از این که کرم از آن خارج می شود می پزند و به صورت غذایی خوش طعم و لذیذ سرو می کنند. 
 
شفیره کرم ابریشم
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.2 از 5 | از 101 کاربران به عجیب ترین غذاهای هند