هشتمین جاده خطرناک دنیا

کشور چین یکی از کشورهایی است که در زمینه دارا بودن جاذبه های گردشگری جذاب زبانزد می باشد. در دل صخره های کوه تایهانگ یک جاده پر خطر وجود دارد که سبب شده توریست های زیادی از این منطقه بازدید کنند.
این جاده پر مخاطره هشتمین جاده خطرناک دنیا نام گرفته است. هشتمین جاده خطرناک دنیا را راهرویی طولانی بر روی صخره ها نیز می نامند. این جاده هولناک که امروزه مورد توجه گردشگران تور چین قرار گرفته، با تلاش و همت مضاعف اهالی یک روستا احداث گشته است. اهالی پر تلاش روستا این مسیر خوفناک و البته دیدنی را با ابزار و وسایل ساده بنا کرده اند تا بتوانند دسترسی مناسب تری به نقاط مختلف شهر داشته باشند. این جاده خطرناک و باریک چشم اندازی رو به طبیعت زیبا و بکر چین که در میان کوهستان های این کشور پدیدار شده اند دارد.
منظره های چشم نواز این مکان مورد توجه گردشگران تور چین قرار گرفته و باعث محبوبیت این جاده نزد آن ها شده است. این جاده به قدری کم عرض است که امکان جابجا شدن دو ماشین به طور همزمان از یک نقطه وجود ندارد. بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند تا به صورت پیاده از این جاده دیدن کنند و از مناظر چشم نواز آن نهایت لذت را ببرند. بازدید از هشتمین جاده خطرناک دنیا تجربه ای خاص و بی نظیر را برای گردشگران تور چین به همراه دارد که تا سال ها در ذهن آن ها ماندگار می شود. به هنگام عبور از این جاده صخره های سرسختی که حفاری شده اند تا این مسیر ایجاد شوند، به وضوح قابل دیدن هستند. این جاده در شب بسیار تاریک و خوفناک بوده و بهتر است که در زمان روشنایی از آن بازدید کنید تا از همه زیبایی های آن لذت ببرید و همچنین خطری شما را تهدید نکند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هشتمین جاده خطرناک دنیا

آرن 7 مرداد 97
0
اوه اوه هشتمین جاده خطرناک دنیا چقدر ترسناکه کسی جرات داره جونشو بزاره کف دستشو بره؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما