امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا

دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا

کشور سنگاپور واقع در جنوب شرقی آسیا، یک از کوچکترین کشور ها در این منطقه می باشد. این کشور کوچک در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است. جاذبه های تفریحی این شهر باعث شده گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا به این کشور سفر کنند. یکی از جاذبه های تفریحی و هیجان انگیز در سنگاپور چرخ فلک پرنده سنگاپور بوده که دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با چرخ و فلک پرنده سنگاپور در اختیار شما قرار دهیم.
چرخ و فلک پرنده سنگاپور پس از چرخ فلک های رولر به عنوان بزرگترین چرخ فلک دنیا را داشته است. ارتفاع این چرخ و فلک بسیار هیجان انگیر در حدود 165 متر بوده و ظرفیت این وسیله 784 نفر است. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این چرخ و فلک تور سنگاپور را در برنامه سفر خود قرار می دهند. پرنده سنگاپور در ماه مارس سال 2008 میلادی افتتاح شده است، در آن زمان این چرخ و فلک بلندترین چرخ و فلک در دنیا بوده است، پس از ساخت چرخ و فلک های رولر در شهر لاس وگاس آمریکا با ارتفاع 167/6 متر، این چرخ و فلک به عنوان دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا شناخته شد. گردشگران تور مالزی جالب است بدانند که از بالای این چرخ و فلک می توانند چندین جاذبه دیدنی و تفریحی این شهر را مشاهده کنند. مکان های دیدنی قابل مشاهده از بالای این چرخ و فلک بدین شرح است:
- اقامتگاه ملکه سنگاپور: این ساختمان امروزه به موزه تبدیل شده است.
- پارک مرلیون: این پارک یکی از قدیمی ترین پارک های سنگاپور می باشد.
- مالزی و اندونزی: ارتفاع این چرخ و فلک به حدی بلند است که در برخی روز ها گردشگران می توانند دو کشور مالزی و اندونزی را از بالای چرخ و فلک مشاهده کنند.
- پیست فرمول وان
 

نظرات مردم درباره دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا

رایان 30 دی 97
3
دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا تا چند وقت دیگه می شه سومی. آخه یدونه دارن تو دبی می سازن که از چرخ و فلک لاس وگاس هم بزرگ تره
بهرام 19 تیر 97
1
دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا که می گید داخلش هم رستوران داره خیلی زیباست
درج نظر