بهترین باشگاه های تیراندازی ایران

📅 بروزرسانی : ۲ تیر ۱۳۹۷ بازدید : 789

باشگاه تیراندازی سئول: یکی از بهترین باشگاه های تیراندازی ایران باشگاه تیراندازی سئول می باشد که در 2 رشته تفنگ بادی و تپانچه در تهران در حال فعالیت است. علاقه مندان به تیراندازی می توانند این دو رشته را تحت نظر مربیان حرفه ای آموزش ببینند و مدرک رسمی دریافت کنند. در این کلوپ تیراندازی کافی شاپ و فروشگاه اقلام تیراندازی نیز وجود دارد.
باشگاه تیراندازی مهام: قدیمی ترین باشگاه تیراندازی تهران باشگاه تیراندازی مهام یا ساصد می باشد که امکان تیراندازی به مانع های پرتابی را برای علاقه مندان ایجاد می کند. در این باشگاه امکانات تفریحی زیادی مانند کارتینگ، پینت بال، پیست ماشین و تنیس وجود دارد که در کنار تیراندازی می توانید از آن ها بهره ببرید. این مجموعه ورزشی هم رستوران دارد و هم کافی شاپ که آن دسته از گردشگران تور تهران که به قصد تفریح به این جا سفر می کنند از آن بهره مند شوند.
باشگاه تیراندازی ارژن: باشگاه تیراندازی ارژن در شهر مشهد است و علاقه مندان به تیراندازی می توانند در این مکان به ورزش و تفریح بپردازند. زمین این باشگاه روباز بوده و گردشگران تور مشهد می توانند لحظات خوشی را در آن سپری می کنند.
باشگاه تیراندازی آزادی: این باشگاه که در شهر شیراز واقع شده، محدودیت سنی ندارد و در تمام روزهای سال به روی عموم مردم و گردشگران تور شیراز باز می باشد. این مجموعه ورزشی بزرگ در ارتفاع قرار دارد و منظره ی بسیار زیبایی را برای ورزشکاران به نمایش می گذارد.
باشگاه تیراندازی شلیک: باشگاه تیراندازی شلیک در شهر آذربایجان غربی واقع شده و دوستداران ورزش تیراندازی این امکان را دارند که در این مکان به علایق خود جامه عمل بپوشانند. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بهترین باشگاه های تیراندازی ایران

احسان تیر 1397
17 نفر پسندیدند
بهترین باشگاه های تیراندازی ایران فقط این جاست؟هزینه ورودیش چقدر هست ؟

lahzeakhar.com/news/22357-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین باشگاه های تیراندازی ایران