امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به طولانی ترین پل کابلی چین

طولانی ترین پل کابلی چین

جاذبه های این کشور که طولانی ترین پل کابلی چین می باشد در اختیار ‏گردشگران تور چین و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
طولانی ترین پل کابلی چین یا پل نانپو در شهر شانگهای واقع شده است. ارتفاع برج این پل ‏حدود 150 متر می باشد و توسط دو ردیف کابل فولادی در هوا معلق مانده است.  
لازم به ذکر است که ساخت این پل در سال 1991 با هدف ایجاد ارتباط میان بخش های ‏پوکسی و پودونگ شهر شانگهای آغاز شد و در حال حاضر یکی از پل های اصلی چین و ‏شانگهای محسوب می شود و روزانه بیش از هزار خودرو از روی این پل عبور می کنند. 
اگر قصد سفر با تور شانگهای را دارید باید بدانید که خودرو ها بسته به این که از کدام بخش وارد ‏پل می شوند باید دو یا سه بار مسیر مارپیچ پل را طی کنند تا به مسیر اصلی برسند همچنین ‏لازم به ذکر است که طولانی ترین پل کابلی چین یکی از معروف ترین نماد های شهر شانگهای ‏است چرا که این پل اولین پلی می باشد که قسمت غربی و شرقی رودخانه هوآنگپو را بهم ‏متصل کرده است. 
گردشگرانی که با تور چین سفر می کنند می توانند از طریق آسانسوری که برای بازدید از پل ‏تعبیه شده است به بالای آن رفته و از تماشای مناظر اطراف و همچنین رودخانه هوآنگپو لذت ‏ببرند. 
خوب است بدانید پل نانپو دارای 6 لاین سواری می باشد و ظرفیت ترافیک روزانه حدود 5 ‏میلیون وسیله نقلیه را دارا است. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پل نانپو به دست آورید.‏

نظرات مردم درباره طولانی ترین پل کابلی چین

شهناز قدرتی 14 مرداد 97
1
طولانی ترین پل کابلی چین یک اثر بینظیره کاش یه روزی ایران هم انقدر پیشرفت کنه
درج نظر