دریاچه ای رویایی و شگفت انگیز

دریاچه رویایی مونت ژاپن که دریاچه ای رویایی و شگفت انگیز معروف است، دریاچه ای واقع در شهر توکیو کشور ژاپن می باشد.

دریاچه رویایی مونت ژاپن در کوه های اطراف شهر سکی قرار دارد و یکی از صدها جاذبه ی دیدنی ژاپن محسوب می شود. معبد نمیچی یکی از زیبا ترین معابد کشور ژاپن  می باشد و چیزی فرا تر از یک ساختمان چوبی است که در آن خدایان و الهه ها را می پرستند و برای ژاپنی ها نماد ایمان و اعتقاد محسوب می شود، این مکان در نزدیکی دریاچه رویایی مونت قرار دارد که توجه فراوانی را بدلیل زیبایی خارق العاده و شباهت آن به نقاشی های مشهور کلاد مونت به خود جلب می کند. با توجه به این مجموعه در می یابید که این دریاچه زیبا به سری نقاشی های نیلوفر آبی مونت بسیار شبیه می باشد.
دریاچه رویایی مونت ژاپن که دریاچه ای رویایی و شگفت انگیز است بسیار زیبا با آب های روشن و شفاف و آبی خود صحنه ی چشم نوازی را برای هر بیننده ایجاد می کند. 
دریاچه رویایی در میان کوه های گیفو (Gifu) در کشور ژاپن واقع شده است. دریاچه ای رویایی و شگفت انگیز، دریاچه ای است کوچک با خارق العاده ترین، رنگارنگ ترین و حیرت آور ترین ماهی ها و موجودات آبزی که فضایی بسیار شگفت انگیز و بی نظیر را برای بازدید کنندگانی که از این مکان بازدید به عمل می آورند به تصویر می کشد، این دریاچه تالابی پر از نیلوفر های آبی است. آب شفاف و نیلی رنگ دریاچه مونت، باعث شده که نیلوفر های آبی و ماهی های کوچک و بزرگ رنگارنگی که در این دریاچه وجود دارند به طور واضح  دیده شوند. بر روی این دریاچه یک پل قوس دار چوبی قرار دارد که گردشگران تور ژاپن می توانند به راحتی از طریق این پل زیبا به آن سوی دریاچه بروند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما