در هوایپما چه چیزهایی بهتر است میل کنید

شاید یکی از دغدغه های گردشگرانی که با هواپیما سفر می کنند این باشد که در طول پرواز چه باید ها و نباید هایی را لازم است رعایت کنند به همین خاطر در این بخش قصد داریم مقاله ای در مورد اینکه در هواپیما چه چیز هایی بهتر است میل کنید را برای شما شرح دهیم.

با لحظه آخر همراه باشید تا غذاهای مفید و غیر مفید در هنگام سفر با هواپیما را به شما معرفی کنیم.
غذاهای مفید
از خوراکی های مفید در طول پرواز می توان به میوه جات، غذاهای پروتئین دار، نوشیدن آب فراوان و غیره اشاره کرد. 
میوه جات دارای ویتامین C هستند و باعث می شوند که بدن هیدراته شود و دستگاه ایمنی را تقویت کند. این خوراکی سبب می شود که احتمال مشکلات گوارشی شما در هنگام پرواز کاهش پیدا کند، اگر در داخل هواپیما دچار مشکل شدید، هندوانه غنی از آنتی اکسیدان و آب است، پیشنهاد می شود در آن زمان از این میوه استفاده کنید.
پروتئین ماده ی غذایی است که باعث می شود تا مدتی سیر باشید. اگر می خواهید سطوح پروتئین خود را بالا ببرید میوه های خشک شده، آجیل بدون نمک و مرغ انتخاب مناسبی هستند.

غذاهای غیر مفید
در هنگام پرواز و یا حتی قبل از پرواز از خوردن غذا های فست فودی، کافئین دار، نفخ آور، غذاهایی با طبع بسیار سرد و یا بسیار گرم خود داری کنید زیرا در طول پرواز ممکن است دچار اختلالات گوارشی شوید. شاید با خود تصور کنید که مصرف هرچه بیشتر شیرینی جات در طول سفر با هواپیما برای کنترل استرس و فشار خون مفید می باشد اما بر خلاف تصور عموم سطح قند خون بالا خواهد رفت و باعث می شود که احساس گرسنگی و کسل بودن در طول پرواز به شما دست دهد. در تحقیقی ثابت شده مسافرانی که شانزده ساعت پیش از پرواز هیچ غذایی مصرف نمی کنند، بعد از پرواز، مشکل کمتری برایشان پیش می آید. امیدواریم با مطالعه این مقاله در یابید که در هوایپما چه چیزهایی بهتر است میل کنید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما