ترسناک ترین بازار آفریقا


افراد بومی این مناطق از کشور آفریقا، به دلایل اعتقادات و خرافه هایی که از زمان های گذشته دارند به خرید این اجناس روی می آورند که این موضوع برای گردشگران تور آفریقا غیر قابل باور به نظر می رسد. افرادی که این اجناس را خریداری می کنند اعتقاد دارند که این اجناس عجیب و خوفناک می‌تواند بیماران لاعلاج را که  پزشکان از آن ها قطع امید کرده‌اند را بهبود ببخشد. در دنیا اماکن عجیب و مخوف زیادی وجود دارد که گاهی در تصور نمی گنجد. در این بین مکان‌هایی که نسبتا ابتدایی بوده و آثاری از گذشته را به یدک می کشند، همانند قبیله‌های سرخ پوستی و یا بومیان کشور آفریقا، ترسناک تر هستند. در کل در میان بومیان آفریقا، عقاید عجیب زیادی دیده می شود که باید انتظار هر عمل شگفت آوری را از آن ها داشته باشیم. نکته قابل توجه این جا است که با وجود گذشت سال ها همچنان این عقاید عجیب از اعتبار نیفتاده و طرفداران خاص خود را دارد به طوری که می بینیم ترسناک ترین بازار آفریقا همچنان دایر و برقرار است و اجناس خود را برای فروش عرضه می کند و خریداران هم از آن استقبال می کنند.

یکی دیگر از عقاید عجیبی که در رابطه با مردم توگو وجود دارد، افسانه های مدرن است. یاریتا هولبروک، اخترشناس فرهنگی در دانشگاه وسترن کیپ آفریقای جنوبی است، طی مصاحبه ‌ای گفته که تمامی فرهنگ ها ماه گرفتگی را پدیده ناگواری نمی‌ دانستند. او ادامه داد: افسانه محبوب من مربوط به مردم باتامالیبا در کشورهای توگو و بنین (واقع در افریقا) است. در این افسانه، خورشید و ماه در طی ماه گرفتگی در حال جنگ با یکدیگرهستند، و مردم از آن ها می ‌خواهند که جنگ را تمام کنند. هولبروک می‌گوید: برای مردم این ناحیه، ماه‎ گرفتگی زمانی برای دور هم جمع شدن و رفع ناراحتی ها و عصبانیت های قدیمی است. این موضوع تا همین امروز هم دوام داشته است و اگر شما در زمان ماه گرفتگی به این کشور سفر کنید علاوه بر بازدید از ترسناک ترین بازار آفریقا می توانید این دورهمی عجیب را نیز مشاهده کنید. ترسناک ترین بازار آفریقا یک طبیبی هم دارد که گردشگران تور آفریقا می توانند قبل از ورود به بازار نزد او رفته و به امراض خود پی ببرند تا در بازار نام برده شده به دنبال درمان آن بگردند. جالب اینجاست که این طبیب به اندازه ای به نام بردن امراض شما ادامه می دهد تا شما به او پول قابل ملاحظه ای بدهید که او را راضی کند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به ترسناک ترین بازار آفریقا

نظرات کاربران

ترنگ 22 آبان 97
2
واااااااای من رفتم تو ترسناک ترین بازار آفریقا انقدر جنس های باحالی میفروشن من که خیلی خوشم اومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.