مقبره ای از صدها جسد

مقبره ای از صدها جسد,جاذبه های گردشگری ایتالیا,ترسناک ترین جاذبه های ایتالیا,مقبره کاپوچین
 
مقبره ای از صدها جسد در جنوب ایتالیا و در شهر پالرمو واقع شده است و می توان ‏گفت یکی از مهمترین بنا های تاریخی کشور ایتالیا است که بازدید از آن حس ترس و وحشت را به گردشگران تور ایتالیا و بازدید کنندگان ‏القا می کند.  
این مقبره گورستانی بسیار عجیب و در نوع خود بی نظیر است و ‏Catacombe dei ‎Cappuccini‏ نام دارد که به خاطر دارا بودن اجساد قدیمی همواره مورد توجه قرار گرفته ‏است. گورستان کاپوچین در واقع از در قرن 16 میلادی به وجود آمده است و راهبان ‏سبب گسترش آن شده اند. اولین جسدی که در این گورستان قرار گرفته است جسد برادر روحانی ‏Silvestro of Gubbio‏ ‏می باشد که راهبه ها به خاطر علاقه ای که به این برادر روحانی داشتند جسد وی را ‏مومیایی کرده و در زیرزمینی قرار دادند. برای مومیایی کردن اجساد این مقبره  آن ‏ها را خشک کرده و یا با سرکه می شستند. پیکر برخی از اجساد این مقبره با روغن و ‏عطر پوشیده شده اند و برخی دیگر از آن ها نیز در تابوت های شیشه ای نگهداری می شوند ‏نکته جالب توجه در رابطه با اجساد موجود در این مقبره این است که اغلب آن ها لباس ‏بر تن دارند . در ابتدا این گورستان فقط به راهبان و مردان خدا اختصاص داشته است اما پس از ‏مدتی اجساد مردم عادی نیز مومیایی شده و در این مقبره قرار می گیرفت. ‏ آخرین کشیشی که جسد وی مومیایی شد برادر ریکاردو بود و پس از آن در سال 1880 این مقبرهی پر از مومیایی تعطیل شده و از گورستان به یک جاذبه گردشگری ترسناک ‏تغییر کاربری داد.
اگر قصد سفر با تور ایتالیا و بازدید از این گورستان را دارید باید بدانید حدود هشت ‏هزار مومیایی در این مجموعه وجود دارد که دیدن ظاهر و طریقه قرار گیری هر یک از آن ‏ها همچنین فضای تقریبا تاریک و راهرو های باریک شما را به وحشت خواهد انداخت ‏پس اگر از آن دسته از افرادی هستید که اهل تجربه ترس توام با هیجان نیستید از ‏رفتن به این گورستان که مقبره ای از صدها جسد می باشد خودداری  کنید. 
می توان گفت آخرین مومیایی که پس از تعطیلی رسمی مقبره در سال 1920 به این ‏مجموعه اضافه شد، جسد مومیایی یک دختر بچه دو ساله بود که از مردم عادی بوده و ‏به طرز معجزه آسایی جسد کاملا سالم می باشد به طوری که شما در نگاه اول حس می ‏کنید کودکی در تابوت به خواب آرام فرو رفته است.‏
‏امیدواریم این مقاله در سفر با تور ایتالیا برایتان مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مقبره ای از صدها جسد

الوند 22 آبان 97
3
وااااااای من که دلشو ندارم برم و مقبره ای از صدها جسد رو ببینم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما