ترسناک ترین پل جهان

کشور چین از دیرباز تا کنون جزء یکی از قطب های گردشگری بوده که گردشگران زیادی را به خود جلب می کند همچنین یکی از دلایل جذب گردشگران جاذبه هایی هستند که در خود جای داده که می توان به ترسناک ترین پل جهان نیز اشاره کرد.
چین بسیاری از برترین های جاذبه گردشگری را در خود جای داده که دیوار چین یکی از آن ها می باشد اما اکنون می خواهیم به ترسناک ترین پل جهان بپردازیم. این پل که به نام پل شیشه ای نیز در میان گردشگران تور چین و ساکنان منطقه مشهور است که ترسناک ترین و خطر ناک ترین پل در چین و در جهان شناخته شده است که بازدید کنندگان را با حجم زیادی از هیجان و دلهره حیرت زده می کند. 
این پل توسط شرکت معماری و مهندسی هیم دوتان طراحی و ساخته شد که طولی حدود 488 دارد، این پل از هزاران قطعه شیشه ای شفاف به ضخامت 4 سانتی متر تشکیل شده است، همچنین نکته قابل توجه آن این بوده که ارتفاع آن از سطح زمین بیش از 300 متر بوده که به همین خاطر این پل هیجان و دلهر زیادی را برای بازدید کنندگانش به همراه دارد. شرکت سازنده این پل هنگام افتتاح آن بیان کرد که پل معلق شیشه ای در برابر بادها و طوفان های سنگین نیز مقاوم بوده و به هنگام زلزله تا 6 ریشتر نیز استقامت خود را به خوبی حفظ خواهد کرد همچنین ظرفیتی حدود سه هزار نفر را می تواند در خود بگنجاند اما تنها ششصد نفر را در آن جای می دهند و ورود گردشگران بیش از ششصد نفر ممنوع می باشد. 
یکی دیگر از هیجان انگیز ترین نکات این پل افکتی است که سازندگان آن به هنگام ساخت این پل به آن اضافه کرده اند، افکت به این صورت است که هنگام عبور بازدید کنندگان بشیشه زیر پایشان ترک خورده و این صحنه را به وجود می آورد که هر لحظه امکان ریزش آن وجود دارد که این افکت به همراه صدای ترک شیشه همراه است، این افکت برای گردشگرانی که از آن بی خبر هستند بسیار هیجان آور و ترسناک است. پل شیشه ای که ترسناک ترین پل جهان شناخته شد در استان هبئی کشور چین واقع شده که دو صخره بسیار عظیم را به هم متصل می سازد و از یک دره ی مرتفع عبور می کند. گردشگران تور چین که علاقه زیادی به هیجان دارند می توانند به از ترسناک ترین پل جهان بازدید کنند تا با موجی از آدرنالین همراه شوند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما