جاذبه های گردشگری ابوظبی

اگر از آن دسته از گردشگرانی هستید که می خواهید با مناطق اطراف خلیج فارس آشنا شوید سفر به ابوظبی این امکان را به شما می دهد که با بازدید از موزه ها ، نمایشگاه ها ، غذا های محلی و انواع تور ها از نزدیک آشنا و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم شما را با جاذبه های گردشگری ابوظبی بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
مسجد بزرگ شیخ زاید
این مسجد زیبا و با شکوه یکی از مهم ترین و همچنین پر طرفدار ترین جاذبه های گردشگری تور ابوظبی به شمار می رود. در طراحی و ساخت این مسجد زیبا از معماری های مملوک ، عثمانی و فاطمیون است و همچنین از المان های معماری اسلامی و مدرن استفاده کرده اند.اینمسجد با مشارکت هنرمندانی ماهر طراحی و ساخته شده است که در طراحی های داخلی و خارجی آن از کاشی کاری ، شیشه کاری و حکاکی استفاده شده است.
این مسجد که بزرگ ترین مسجد امارات متحده ی عربی به شمار می رود گنجایش 40 هزار نمازگزار را دارد.
 
 
تورهای قایق‌سواری در جنگل ساحلی مانگرو
برای این که با جنبه ی دیگر ابوظبی و همچنین از آسمان خراش های آن فاصله بگیرید به جنگل ساحلی مانگرو بروید و در تور های گردشگری آن شرکت کنید.تور های قایق سواری که یکی از پر طرفدار ترین جاذبه های گردشگری ابوظبی محسوب می شود از یک ساعت و نیم تا سه ساعت متغیر می باشد.این تور های طبیعت گردی به شما امکان این را می دهد اهمیت این جنگل ها باقی مانده را از نزدیک لمس کنید.
 
 
دنیای فراری
یکی از بهترین جاذبه های دیدنی تور امارات پارک زنجیره ای می باشد که موضوع آن بر اساس مسابقات فرمول یک گرفته شده است.این پارک مکان مناسب برای خانواده ها می باشد که کودکان در بخش های مخصوص رانندگی یاد می گیرند و مهارت های خود را آزمایش می کنند.همچنین علاقه مندان به هیجان می توانند ترن هوایی Flying Aces که با سرعت 120 کیلومتر بر ساعت از حلقه های 52 متری عبور می کند آدرنالین خونشان را بالا ببرند.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر