امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بازارهای آخر هفته پوکت

بازارهای آخر هفته پوکت

گردشگرانی که به تایلند سفر کرده اند می دانند که این شهر با داشتن بازارهای آخر هفته پوکت خرید را با قیمت های مناسب برای همه میسر کرده است.این بازار ها برای گردشگرانی که عاشق خرید هستند خیلی جذابیت دارد البته اگر قصد خرید هم نداشته باشید گشت و گذار در بازارهای آخر هفته پوکت و معاشرت با مردم این شهر حال و هوای خاصی بهتان می بخشد.در ادامه گردشگران عزیز را بیش تر با این بازار ها و همچنین معروف ترین بازار پوکت آشنا خواهیم ساخت.
 
 
گردشگرانی که قصد خرید و همچنین به دنبال اجناس تخفیف دار هستند بازارهای آخر هفته تور پوکت بهترین گزینه برایتان می باشد.این بازار یکی از معروف ترین بازار های پوکت به شمار می رود که در جاده ی چائو فا وست نزدیک به شهر پوکت و همچنین نزدیک به فستیوال مرکزی واقع گردیده است.
در این بازار می توانید انواع اجناس دست دوم ، وسایل دزدان دریایی ، سوغات و غذا های محلی خوشمزه را خریداری نمایید.بازار های آخر هفته پوکت در میان مردم پوکت به نام ناکا هم نامیده می شود.
 
 
اگر به دنبال اجناس دست دوم هستید باید به قسمت سرپوشیده ی بازار سر بزنید ، این اجناس دست دوم شامل شلوار جین ، تی شرت و دیگر اجناس است که به هیچ عنوان کهنه به نظر نمی رسند و می توانیدبا هزینه ی کم بهترین ها را خریداری کنید.
برای این که کل بازار را بگردید باید زمان زیادی را صرف گشت و گذار بگذارید ، به همین دلیل برای خوراک مشتریان تدابیری اندیشه شده است.در قسمت راست ورودی اصلی می توانید انواع غذا های تایلندی و تنقلات خوشمزه ای را میل کنید تا خوتان را برای ادامه ی گشت در بازار آماده کنید.
 
 
گردشگران تور تایلند توجه داشته باشند که این بازار دو روز آخر هفته بر پا می گردد و می توانید در این دو روز از ساعت 4 تا 9:30 شب به این بازار رفته و خرید های مورد نظر خودتان را انجام دهید.
درج نظر