امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به توصیه های لازم برای سفر به مسکو

توصیه های لازم برای سفر به مسکو

مسکو یکی از بزرگ ترین شهر های جهان و همچنین پر جمعیت ترین شهر روسیه به شمار می رود که در سال های اخیر هم مورد توجه بسیاری از گردشگران سراسر جهان به خصوص ایرانیان هم قرار گرفته است به همین جهت می خواهیم توصیه های لازم برای سفر به مسکو را در اختیار گردشگران مسکو قرار دهیم.
 
 
* اولین توصیه برای سفر به مسکو ، اقدام به دریافت ویزا روسیه چند ماه قبل از سفرتان می باشد که بهتر است برای اطلاعات بیش تر و مدارک مورد نیاز به لینک اشاره شده بروید تا اطلاعات کافی را در مورد ویزا روسیه بدست آورید و پروسه دریافت ویزا را به دقایق آخر سفرتان موکول نکنید.
 
*برای کمی خوشگذرانی در سفرتان به مسکو از پرواز های فرست کلاس award ticket سنگاپور ایرلاینز و یا لوفت هانزا استفاده کنید.قبل از رسیدن به مسکو می توانید از طریق آلمان با پرواز فرست کلاس لوفت هانزا و یا از طریق آستن با پرواز فرست کلاس سنگاپور ایرلاینز از خودتان به خوبی پذیرایی کنید.
 
*برای رفت و برگشت خود از فرودگاه از قطار Aeroexpress استفاده کنید.با این کار دیگر لازم نیست با رانندگان تاکسی چانه بزنید و می توانید از این طریق خودتان را به راحتی به مرکز شهر و از آن جا به بعد هم با استفاده از از ایستگاه مترو Paveletskaya به هر مسیری که می خواهید خودتان را برسانید.
 
 
* غذای گرجستانی را امتحان نمایید
میل کردن یک وعده غذای گرجستانی همراه با نوشیدنی از زمان جماهیر شوروی تا به امروز در سفر به مسکو از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.برای این که بهترین های غذا ها و شیرینی های گرجستانی را در مسکو تجربه کنید به کافه های زنجیره ای Khachapuri  بروید بهترین پیراشکی ها و غذا های گرجی را نوش جان کنید.
 
 
*یکی از بهترین توصیه های لازم برای سفر به تور مسکو استفاده از متروی شوروی می باشد به دلیل این که زیبا ترین ایستگاه های مترو را در این شهر خواهید دید.اگر با تور مترو مترو گردی قصد گشت و گذار را دارید ایستگاه های کومسوموسکِیا ، وواسلوبودسکایا ، پلوشاد روالوتسی و مایِکافسکِیا به هیچ عنوان از دست ندهید.
 

نظرات مردم درباره توصیه های لازم برای سفر به مسکو

رامین 6 آبان 96
4
توصیه های لازم برای سفر به مسکو عالی بود
درج نظر