سفر به مسکو

تاریخ انتشار : ۲۷ تیر

فصل تابستان بود و تصمیم گرفتم به یکی از کشورهای خارجی سفرکنم. به دنبال یه شهر تاریخی و دیدنی با کلی مکان های تفریحی بودم که به شهر مسکو رسیدم و تصمیم گرفتم به این شهر سفر کنم. بعد از اخذ ویزای مسکو و گرفتن بلیط سفر به مسکو مشخص شد که پرواز ساعت 10 صبح به سمت مسکو است. حدود 4 ساعت طول کشید تا به مسکو رسیدیم. با وسایل نقلیه فرودگاه به سمت هتل مسکو مرییوت گرند که هتلی پنج ستاره بود حرکت کردیم. هتلی لوکس و عالی که تصمیم گرفتم روز اول سفر به مسکو را در این هتل بمانم و استراحت کنم. وعده شام را در رستوران هتل که بسیار غذاهای لذیذی داشت صرف کردم و به استراحت ادامه دادم.

 روز دوم سفر به مسکو آغاز شد و تصمیم داشتم به یکی از مناطق تاریخی و بعد از آن تفریحی این شهر زیبا برم. کلیسا سنت باسیل مقصد اولیه من بود که کلیسایی بسیار قدیمی و باستانی بود، نمای داخلی کلیسا هر فردی را مجذوب خود می کرد که از زیبایی و شکوهی بی نظیر برخوردار بود. بعد از کلیسا باید نهار می خوردم و اولین مکانی که به ذهنم می رسید میدان سرخ بود که در چند متری کلیسا قرار داشت و اطراف آن کیوسک های خوراکی که غذاهای آماده و ساندویچ های محلی می فروختند قرار داشت. در خیابان های زیبای مسکو قدم زدن لذت خاص و آرامش بی نظیری داشت که سیرکننده نبود و من را تا تاریکی هوا به خود جذب کرده بود. زمان صرف شام فرا رسیده بود و مقصد یکی از رستوران های لوکس و شیک شهر مسکو بود، رستوران کارلسون مسکو که در بالای یک ساختمان عظیم و در فضایی باز واقع شده بود بسیار مکانی لذت بخش برای خوردن یک غذای لذیذ بود. دومین شب سفر به مسکو هم به پایان رسید و برای استراحت به هتل بازگشتم.

 روز سوم که آخرین روز سفر  بود باید نهایت استفاده را می بردم. برای صرف صبحانه به کافه میشل رفتم که بسیار جای آرام و زیبایی بود، سپس به مرکز خرید متروپلیس رفتم تا برای خودم خرید کنم و دسته خالی به تهران برنگردم. مرکز خریدی با تنوع بالای اجناس که خریدی آسان را فراهم کرده بود و به راحتی توانستم خرید خودم را انجام دهم. ساعت 6 عصر پرواز به سمت تهران بود و من سریعا باید به هتل برمی گشتم تا وسایلم را جمع کنم. بعد از تقریبا 4 ساعت درهواپیما به تهران رسیدم. سفر به مسکو یکی از لذت بخش ترین و خاطره انگیزترین سفرهایی بود که تجربه کردم.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به مسکو

بیژن آبان 1397
سفر به مسکو چه زمانی مناسب تره ؟؟؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به سفر به مسکو