امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های ناشناخته فرانسه

جاذبه های ناشناخته فرانسه

کشور فرانسه یکی از دیدنی ترین کشور های توریستی اروپایی به شمار می رود که در قسمت غربی اروپا واقع شده است و دارای یک سری جاذبه های گردشگری شناخته شده برای عموم می باشد اما لحظه آخر در این بخش از لحظه آخر می خواهد شما را با یک سری جاذبه های ناشناخته فرانسه آشنا کند جاذبه های همچون تپه ها ، روستا ها ، طبیعت های بکر و کوهستان هایی که از چشم عموم مخفی مانده است.
 
 
1.بارسلونت ، پروونس
این جا آن قدر زیبا و منحصر به فرد است که شما را در نگاه اول شگفت زده خواهد کرد ، بارسلونت در واقع یک نقطه ی اولیه در قسمت جنوب آلپ فرانسوی می باشد که با حضور در این منطقه صدا های آواز گوشنوازی را از جانب کوهستان می شنوید.اگر در ماه آگوست که زمان فستیوال هست به این منطقه سفر کنید به جای صدای آواز تحریری صدای موسیقی ماریاچی مکزیکی را خواهید شنید.مکزیک به این منطقه به قدری نزدیک هست که بدون این که بخواهید از اروپا خارج شوید می توانید به مکزیک بروید.
 
 
2.کولمر ، ایالت آلزاس
یکی دیگر از جاذبه های ناشناخته فرانسه کولمر نام دارد که در قسمت کوهستانی وگوس دشت آلزاس به همراه دهکده های زیبای به نام اگیزیم آراسته شده است و شکل منحصر به فرد و بی نظیری را به خود گرفته است.
کولمر یکی از بهترین مراکزیست که در آلزاس وجود دارد به خصوص زمانی که موزه مشهور اونترلیندن دوباره بازگشایی می شود.
 
 
3. لگرا دو روی ، لانگدوک
لگرا دو روی با دهکده های ماهیگیری کوچک ، ساحل های خیابانی و نهر های زیبا یکی از جاذبه های ناشناخته تور فرانسه به شمار می رود که مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات می باشد. مسافران در این منطقه می توانند از سواحل ، بازی با دلفین ها ، گردهمایی های خیابانی  ، کافه های ساحلی و دیگر تفریحات را در این منطقه با کمی سرو صد تجربه کنند.
 
 
4. ددوکس کپس ، نرد پس دکالایس 
این منطقه به جرات یکی از دست نخورده ترین سواحل ماسه ای فرانسه به شمار می رود که با علفزار های پر از گاو ، ییلاقات سرسبز ، تپه ها و پناهگاه های بتنی که از زمان دیوار آلمانی آتلانتیک به جای مانده است آراسته شده است که مکان خوبی برای گذراندن تعطیلات آرامش بخش می باشد.
 

نظرات مردم درباره جاذبه های ناشناخته فرانسه

یسنا 1 آبان 96
0
میشه باز هم در مورد جاذبه های ناشناخته فرانسه بزارید؟
بهناز 1 آبان 96
1
واقعا متنتون در مورد جاذبه های ناشناخته فرانسه عالی بود
درج نظر