امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به با شهر مارماریس ترکیه آشنا شوید

با شهر مارماریس ترکیه آشنا شوید

در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم با شهر مارماریس ترکیه آشنا شوید.اگر قصد سفر به مارماریس را دارید حتما با ما همراه شوید تا با شهر مارماریس ترکیه آشنا شوید و سفر خوبی را در پیش روی خود داشته باشید.


در واقع مارماریس شهری بندری در قسمت جنوب غربی کشور ترکیه می باشد و به دلیل نزدیکی به دریا و همچنین دو لنگرگاه اصلی باعث شده به مرکز غواصی و کشتی رانی تبدیل گردد.گردشگران تور مارماریس می توانند از طریق آب های مارماریس به جزیره یونانی رودس حرکت کنند.
مسافران تور ترکیه بدانند ، مساحت کلی شهر مارماریس حدود 878 کیلومتر مربع و طی آخرین سر شماری سال 2012 جمعیت آن 34047 نفر می باشد.
علت نام گذاری مارماریس وجود سنگ مرمر در منطقه مارماریس می باشد.
قدمت سکونت شهر مارماریس به شش قرن قبل از میلاد مسیح باز می گردد و از پر بازدید ترین شهر های ترکیه محسوب می گردد.وجود دریا سبب گردیده این شهر در طول تاریخ تحت حاکمیت تمدن های مختلفی قرار گیرد و امروزه هم می توانید آثار هایی از تمدن های رودوس ، کاریا ، ایون ، مصر آشور ، عثمانی ، بیزانس ، سلجوقی ، روم ، سوریه ، مقدونیه ، آدا ، پرس را مشاهده نمایید.
با توجه به شرایط جغرافیایی شهر بندی مارماریس دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد.زمستان های این شهر سرد و بارانی و تابستان های گرم و مرطوبی دارد.دمای هوا در سرد ترین حالت 10 تا 15 درجه سانتی گراد می باشد به همین دلیل شرایط خوب و ایده آلی برای ورزش ها و تفریحات آبی به وجود آورده است.به طور کلی تمامی فصل ها ، برای سفر شرایط خوبی دارند اما اگر می خواهید بهترین زمان به مارماریس سفر کنید اوایل بهار تا اواسط تابستان بهترین گزینه است.

درج نظر