تفریحات کودکان در سفر به هلند

 
 
1. پارک وندل :
پارک وندل در آمستردام هلند در سال 1864 با جمع آوری پول و کمک مردم ساخته شد و امروزه یکی از پارک های عمومی این شهر می باشد که خانواده ها وکوکان می توانند با حضور در آن جا روز خوبی را بگذرانند.کودکان شما می توانند در این پارک اسکیت بازی ، و از فضای سبز و وسیله های بازی مخصوص کودکان لذت ببرند. همچنین در فصل تابستان در پارک وندل کنسرت های رایگانی برگزار می گردد که برای والدین جذابیت ویژه ای خواهد داشت.
 
 
2. موزه علمی نمو :
برای داشتن سرگرمی مفید و علمی موزه نمو یکی از بهترین پیشنهادات می باشد ، این موزه ی چهار طبقه ای بر روی روی جزیره استردوک در نزدیکی شهر آمستردام واقع شده است که کودکان و نوجوانان را برای ساعاتی سرگرم خواهد کرد.این موزه دارای نمایشگاه های جذاب برای نوجوانان با ویژه گی علمی و عملکردی بدن انسان نیز می باشد. این موزه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 17:30 به روی عموم باز می باشد.
هزینه ی بلیت برای افراد زیر 4 سال رایگان و برای افراد بالای 4 سال : 75 هزار تومان
 
 
3. استخر شنای دِ میراندآباد :
یکی از تفریحات کودکان در سفر به هلند که در همه ی فصل قابل استفاده است استخر شنای سر پوشیده ی  دِ میراندآباد نیز می باشد که با رنگ های خیره کننده و دیدنی روز زیبا و سرگرم کننده ای را برای خود و کودکانتان را به وجود می آورد.
برای بازدید و استفاده ی این استخر در روز های دوشنبه الی جمعه از ساعت 7 صبح تا 22 و در روز های شنبه و یکشنبه از ساعت 9 صبح الی 16 نیز می باشد و هزینه ی ان نفری 18 هزار تومان است.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر