امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به اسرار آمیزترین نقاط روی زمین

اسرار آمیزترین نقاط روی زمین

اسرار آمیزترین نقاط روی زمین به وفور دیده می شود که هر کدام از آنان جذابیت خاص خودشان را دارند.ما در این بخش از لحظه آخر شما را با تعدادی از اسرار آمیزترین نقاط روی زمین آشنا خواهیم کرد.تونل درختی میث ، ایرلند

تونل درختی میث به صورت عجیبی در جنگل دابلین واقع شده که ظاهر ترسناک آن بینندگان را یاد فیلم ترسناک ارباب حلقه ها می اندازد.گردشگران تور لحظه آخری بدانند در نزدیکی این تونل یک ایوان ، قلعه ، دانشگاه و گورستان وجود دارد که به مراتب حس ترس بیش تری را در قلب بازدید کنندگان به وجود می آورد.
سنتوس ، مکزیک

گودال های طبیعی متعددی در مکزیک پیدا می گردد.این گودال ها که توسط مایان ها به عنوان مکانی مقدس استفاده می شدند ، امروزه هم به دلیل زیبایی و ارزش فرهنگی که دارد توریست های زیادی را به سمت خود جذب کرده است.گودال سنتوس یکی از همین مکان های دیدنی در مکزیک می باشد که نباید بازدید از آن را از دست بدهید.
مسیر مسابقه پلایا ، کالیفرنیا

این سنگ هایی که در منطقه می بینید به صورت خیلی عجیبی به اطراف حرکت می کنند و ردپای خود را بر جای می گذارند.طبق نظریه محققان زمانی که باران می بارد و زمین لغزنده می شود این سنگ ها بر اثر وزش باد به اطراف حرکت می کنند.
کوه برومو ، اندونزی

آتشفشان کوه برومو با ارتفاع 2329 متر همچنان فعال می باشد و به صورت متداوم خاکستر بیرون پرتاپ می کند و امروزه به یکی از مکان های دیدنی برای گردشگران تور اندونزی شده است.
استون هنج ، انگلستان

بنای زیبا و تاریخی استون هنج بین سال های 2000 تا 3000 سال قبل از میلاد ساخته شده است.این بنا تا به امروز الهام بخش داستان های زیادی بوده است.


درج نظر