مزرعه کروکودیل ها

پاتایا یکی از شهر های پر جاذبه و مملو از تفریحات آبی و مهیج است که سالانه گردشگران بسیاری در فصل های مناسب به این شهر سفر می کنند تا سفر متفاوتی را تجربه کنند.در این قسمت می خواهیم گردشگران تور پاتایا را با یکی از تفریحات دیدنی به نام مزرعه کروکودیل ها بیش تر آشنا کنیم که در این چند سال اخیر از محبوبیت خاصی برخوردار شده است.
مزرعه کروکودیل ها و تخت سنگ های چند میلیون ساله در 10 کیلومتری شهر پاتایا با مساحت 28 هکتار واقع شده است.مزرعه کروکودیل ها بیش از 1000 نوع تمساح در آب شیرین ، شور و خشکی زندگی می کنند.در این مزرعه علاوه بر تمساح گربه ماهی های عظیم الچثه به وزن 500 کیلوگرمی زندگی می کنند. در کنار گربه ماهی ها انواع مار ماهی ها ، انواع ماهی های کمیاب و همچنین جانوارن دیگری مانند فیل ، ببر ، آهو ، شتر بی کوهان و غیره در این مزرعه هستند که همه  ی آن ها را می توانید از نزدیک مشاهده و با دست به آنان غذا بدهید.

از تماشابی آبزیان و جانوران مزرعه کروکودیل ها که بگذریم می رسیم به پارک سنگی چند میلیون ساله که پر از گل و گیاه و درختان تنومند از 200 سال پیش می باشد همچنین مجسمه های سنگی با اشکال متفاوت که وزن آن ها بسیار زیاد است زیبایی خاصی به پارک سنگی داده است ، پارک سنگی بر خلاف بارش باران ها و آب و هوا که دارد کاملا صیقل و زیبایی آن را دو چندان کرده است.
قسمتی از مزرعه کروکودیل برای نمایش تمساح ها می باشد که مربیانی که در این قسمت هستند کار های عجیب و غریب و خطرناکی برای بازدید کنندگان به نمایش می گذارند که ساعت اجرای آن به ترتیب : 09:00 ، 10:00 ، 11:00 ، 13:00 ، 14:00 ، 15:00 و 16:00 برگزار می گردد و هزینه ی ورود آن برای بزرگسالان 800 بات و 700 بات برای کودکان می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر