باغ وحش ببرهای پاتایا

تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور
باغ وحش ببرهای پاتایا یکی از بهترین و مفرح ترین گردش ها و تفریحات پاتایا به شمار می رود که در 9 کیلومتری شهر پاتایا با 200 ببر بنگالی و صد هزار کروکودیل 5 سال پیش ساخته و به روی مردم باز گردید که امروزه برزگ ترین باغ وحش دنیا در نوع خود نیز می باشد.
باغ وحش ببرهای پاتایا با داشتن صد قطعه زمین از جنگل و مراتع های طبیعی می باشد که آن را به بزرگ ترین باغ وحش دنیا تبدیل کرده است االبته قابل توجه گردشگران تور پاتایا ، در این باغ وحش حیوانات دیگری مانند شتر بی کوهان ، فیل ، شتر مرغ ، گراز ، کانگورو و پرندگان نایاب وجود دارد که می توانید همه ی آن ها را از نزدیک مشاهده نمایید.
ببر های بنگالی که باغ وحش ببرهای پاتایا هستند در نوع خود بزرگ ترین ببر های می باشد که رنگ پوست آن ها زرد متمایل به قهوه ای و خاکستری هستند که ببر های نر به صورت تنهایی و ببر های ماده به صورت گروهی زندگی می کنند.
در این باغ وحش می توانید به تماشای سیرک حیوانات بپردازید و نمایش ببر ها و پرش آن ها از حلقه ، کشتی کروکودیل ها ، راه رفتن ببر ها بر روی بند ، ماساژ بازدید کنندگان توسط فیل ها ، بسکتبال بازی فیل  ها و همچنین همه روزه نمایش های مهیجی توسط تمساح ها صورت می گیرد نمایشی که شاید هیچ جای دیگر جز پاتایا نتوانید پیدا کنید.
گردشگران تور تایلند می توانند یک روز خود را با گشت و گذار در این باغ وحش سپری کنند و از تماشای حیوانات و غذا دادن به ببر ها از نزدیک و همچنین گرفتن عکس با آن ها کاملا مهیج برگزار کنید و در کافه های و رستوران های مختلف در این باغ وحش غذا و نوشیدنی نوش جان کنید و نهایت لذت و تجربه ای تکرار نشدنی را امتحان کنید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره باغ وحش ببرهای پاتایا

لیلا شهریور 1397
وااااااااااای از باغ وحش ببرهای پاتایانگم واستون که چقد رعالی و دیدنی هست
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به باغ وحش ببرهای پاتایا