غار کارائین

تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت
مجموعه غار کارائین از جمله قدیمی ترین مکان های سکونت انسانها ی اولیه در کشور ترکیه در آنتالیا می باشد. یکی از جالب ترین مناطق دیدنی آنتالیا غار کارائین است که در فاصله 25 کیلومتری از آنتالیا شمال  شرقی کوه های چان قرار دارد. 
از ویژگی های برجسته و قابل لمس این مکان قدمت آن به دوران پارینه سنگی بر می گردد. غار کارائین از جمله قدیمی ترین مکانهای سکونت انسانها در کشور ترکیه می باشد که این غار قدیمی دارای یک ورودی مجزا است که با نور خورشید روشن می شود و در ادامه به 3 تالار به هم متصل منتهی می گردد. در داخل غار یک موزه کوچک که در کنار درب اصلی این غار قرار دارد بعضی از آثار باستانی که پیشینه آن ها به  15000سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد وجود دارد.
 برای مشاهده از این غار می توانید همراه با تور خود که حتما در برنامه خود بازدید از این غار وجود دارد را انتخاب کنید. ویا با وسایل نقلیه عمومی رایج در شهر آنتالیا اعم از اتوبوس، تاکسی، ون های مسافرتی و ... استفاده کنید که اگر می خواهید مقرون به صرفه باشد می توانید با اتوبوس سفر کنید. این مجموعه همه روزه از 9 صبح تا 6 عصر آماده خدمت رسانی به مسافرین تور آنتالیا می باشند.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره غار کارائین

نسیم شهریور 1397
من که شنیدم غار کارائین اجازه ورود به همه ی افراد رو نمیده
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به غار کارائین