پارک اینسان حاکلاری ازمیر

پارک اینسان حاکلاری ازمیر :
پارک اینسان حاکلاری ازمیر یکی از قسمت های دیدنی ازمیر می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگران از این پارک دیدن می کنند.به پارک اینسان حاکلاری ازمیر پارک حقوق بشر ازمیر هم می گویند.
در این پارک تندیس های بزرگ دلفین های پرنده حال و هوای خوبی به این پارک داده است.این تندیس در کل ترکیه به مدرن بودن شناخته شده است که همه گردشگران راغب می شوند به این پارک بروند و این تندیس زیبا را ببینند.
در وسط این دریاچه ای سبز رنگ وجود داردو دلفین های پرنده بر روی فواره قرار گرفته اند و زیبایی ابن پارک را چند برابر کرده است.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک اینسان حاکلاری ازمیر
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

نسیم 6 شهریور 97
4
من پارسال پارک اینسان حاکلاری ازمیر رفتم خیلی حال و هوای خوبی داشت به خصوص گروهی که در این مکان بودند و موسیقی می نواختند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.