دریاچه وولیاگمنی

📅 بروزرسانی : ۳۰ دی ۱۳۹۷ بازدید : 230
شهر آتن واقع در کشور یونان، یکی از شهر های محبوب در بین گردشگران می باشد، این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیاری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر، تور آتن را در برنامه سفر خود قرار دهند. یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در این شهر دریاچه وولیاگمنی می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم به بررسی دریاچه وولیاگمنی بپردازیم.
 
 
 
دریاچه های یونان
 
 

موقعیت مکانی دریاچه وولیاگمنی

دریاچه وولیاگمنی در فاصله 20 کیلومتری از مرکز شهر آتن، در جنوب این شهر قرار گرفته است. شهر آتن دارای سواحل بسیاری می باشد، در بین سواحل موجود در این شهر ساحل و دریاچه وولیاگمنی یکی از محبوب ترین جاذبه های تفریحی در این شهر می باشد. طبیعت موجود در اطراف این دریاچه زیبایی آن را دو چندان کرده است.
 
 
دریاچه وولیاگمنی
 
 
دریاچه وولیاگمنی در واقع یک دریاچه آب گرم بوده و دمای آب آن در تمام فصل ها سال در حدود 22 درجه سانتی گراد می باشد. دلیل گرمای آب این دریاچه را می توان عبور آب داغ از زیر سنگ های این دریاچه دانست. گردشگران تور آتن در تمام فصل های سال حتی فصل زمستان می توانند در آب این دریاچه شنا کنند. مواد معدنی موجود در آب این دریاچه خواص بسیاری برای پوست انسان دارد. از دیگر تفریحات موجود در این دریاچه می توان به حمام گل اشاره کرد.
 
 
 
دریاچه های عجیب
 
 
ساحل این دریاچه مکان مناسبی برای استراحت می باشد، گردشگران تور آتن برای ورود به ساحل دریاچه وولیاگمنی لازم است هزینه ورودی پرداخت کنند. همچنین لازم است بدانید که در اطراف این دریاچه چندین رستوران و کافی شاپ وجود دارد که انواع غذا ها و نوشیدنی های بین المللی را برای گردشگران تور یونان سرو می کنند. برخی مواقع در کنار این دریاچه موسیقی زنده نیز اجرا می شود.
 
 
دریاچه های زیبای ایران
 

 

تصاویر دریاچه وولیاگمنی

 

دریاچه وولیاگمنی

 

دریاچه آتن

 

دریاچه

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23510-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%86%D9%87-%D9%88%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%A7%DA%AF%D9%85%D9%86%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به دریاچه وولیاگمنی