امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تفریحات ساحل آرامبول

تفریحات ساحل آرامبول

ساحل آرامبول یکی از بهترین و تمیز ترین ساحل های شهر گوا در کشور هند می باشد که شن های نرم و بلوری آن آمیخته با آبی بیکران دریا منظره ای رویایی از یک ساحل زیبا را به نمایش خواهد گذاشت. از این ساحل به عنوان سبز ترین ساحل گوا نیز می توان یاد کرد. ساحل آرامبول علاوه بر چشم انداز دیدنی و لذت بخش تفریحات آبی فوق العاده ای را نیز در خود جای داده است که لذت سفر را برای شما دو چندان خواهد کرد. تفریحات ساحل آرامبول شامل: غواصی، جت اسکی، قایق رانی، بنانا و آب زوربینگ می باشد که در ادامه متن به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.
 
 
سواحل آرامبول
 
 

غواصی

 یکی از بهترین راه ها برای کشف دنیای زیر آب غواصی است در این تفریح شما لباس مخصوص و تجهیزات تنفسی در اختیارتان قرار خواهد گرفت و به کمک یک متخصص آموزش داده خواهید شد، پس از طی این مراحل برای کشف شگفتی های دنیای زیر آب آماده خواهید بود. هزینه غواصی برای هر نفر حدود 500 دلار می باشد.
 
 
آرامبول
 
 

رینگو سواری

 در این تفریح هیجان انگیز شما بر روی یک استوانه سوار خواهید شد و یک قایق در طول دریا شما را می کشد برای لذت بیشتر از این تفریح توصیه  می شود از  لباس های سبک استفاده کنید البته یک جلیقه نجات نیز در اختیار مسافران تور گوا قرار خواهد گرفت که امنیت شما را تامیین خواهد کرد. هزینه رینگو سواری برای هر نفر حدود 600 یورو می باشد.
 
 
ساحل های آرامبول
 
 

بنانا

در این تفریح مسافران محترم تور گوا به صورت یک گروه تقسیم می شوند و روی یک قایق بادی به شکل موز می نشینند و سر خوردن بر روی موج های نیلگون دریا را را تجربه خواهند کرد. این فعالیت برای کودکان زیر هفت سال مجاز نیست و ظرفیت هر موز 6 نفر می باشد که هزینه آن برای هر نفر حدود 1400 دلار است.
 
 
ساحل های آرامبول
 
 

در آب زور بینگ

 شما داخل یک توپ پلاستکی بزرگ بر سطح آب قرار می گیرید و هیجان وصف نا پذیری را تجربه خواهید کرد این فعالیت برای کودکان زیر 10 سال ممنوع می باشد و هزینه هر یک نفر برابر با 500 دلار است.
 
 
سواحل گوا
 
 
سواحل آرامبول به عنوان برترین تفریحات کشور هند به شمار می آید که سالانه گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به سوی خود می کشاند، لازم به ذکر است گردشگران تور هند نیز می توانند به راحتی خود را به شهر گوا رسانده و سفری به یاد ماندنی برای خود رقم یزنند.
 
 
غواصی در گوا
 
غواصی در آرامبول
 
اقامتگاه های آرامبول
 
دیدنی های شهر گوا
درج نظر