تور گوا

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.4 از 5 | از 5086 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

چرا باید برای سفر به گوا تور ترکیبی را رزرو کنیم؟

نمی‌توانید تور گوا را با قیمت مناسب به صورت تک رزرو کنید. دلیل آن هم نبود پرواز مستقیم از شهرهای ایران به گوا است. در واقع بایستی یکی از پروازهای ایرانی را به سمت دو شهر بمبئی و دهلی را رزرو کنید. سپس با پرواز یا به صورت زمینی به سمت گوا حرکت کنید. در هر صورت و با انجام سفر به هر یک از این شهرها، رزرو تور تک گوا برای شما به صرفه نیست. در عوض می‌توانید به جای اقامت در شهرهای دیگر از جمله دهلی و بمبئی در کنار گوا، یک تیر و دو نشان زده باشید. البته این به شرطی است که صرفا قصد سفر به گوا با پرواز ایرانی را داشته باشید.

تور گوا

رزرو تور گوا با پروازهای ایرانی؛ ارزان و سریع

هرچند که می‌توانید با پروازهای خارجی امارات ایرویز و قطر ایرویز هم به مستقیما گوا بروید. اما پروازهای ایرانی ماهان و ایران ایر به ترتیب به سمت شهرهای دهلی و بمبئی انجام می‌شوند. در صورت رزرو بلیط این هواپیماها، درست برعکس پروازهای خارجی در طول مسیر هیچ توقفی نخواهید داشت. به همین دلیل هم در مدت زمان سریع‌تری به مقصد می‌رسید. علاوه‌بر سریع‌تر بودن مسیر با پروازهای ایرانی، هزینه‌های سفر با ایرلاین‌های ایرانی هم پایین‌تر است. در نظر داشته باشید که با رزرو تورگوا ماهان و ایران ایر پرواز شما فقط از شهر تهران انجام می‌شود. البته امکان خرید پکیج‌های مسافرتی قیمت مناسب گوا از سایر شهرهای ایران نیز در شرایطی خاص وجود دارد.

با پروازهای ایرانی به مقصد گوا بروید!

شیراز و مشهد هم مبدا پرواز به گوا هستند

به غیر از تهران، امکان رزرو تور گوا از شیراز و مشهد نیز وجود دارد. به‌این‌ترتیب می‌توانید بدون رفتن به تهران مستقیما از این دو شهر، راهی بمبئی یا دهلی شوید. البته موضوع در صورتی است که قصد رزرو تور گوا به صورت انفرادی را داشته باشید. در غیر این صورت با خرید پکیج‌های مسافرتی گوا به صورت گروهی بایستی خودتان را اول به تهران رسانده و سپس با گروه عازم هند شوید.

رزرو تور لحظه آخری گوا ممکن نیست!

صدور ویزای هند کمی زمان‌بر است. از آن گذشته ظرفیت پروازهای ایرانی به سمت شهرهای هند از دو الی سه هفته قبل از سفر تکمیل می‌شود. به همین دلیل هم امکان رزرو تور گوا لحظه آخری وجود ندارد. شما باید بر اساس زمان مدنظرتان برای سفر، از دو الی چهار هفته قبل، تور گوا هند را رزرو کرده باشید. در غیر این صورت امکان تکمیل ظرفیت پروازها یا در حالت خوشبینانه افزایش چشمگیر قیمت‌های تور وجود دارد.

تور هند - بهترین قیمت خرید + آفرهای ارزان و لحظه آخری

برای اخذ ویزای حداقل 2 هفته وقت لازم دارید

برای صدور ویزای هند باید مدارک زیر را به کارشناسان تور آژانس مسافرتی طرف قراردادتان ارائه دهید:

 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار (ارائه اسکن آن به کارشناسان تور الزامیست)
 • عکس 5*5 در 5*5 (دو قطعه)
 • کپی از تمامی صفحات شناسنامه

نکته 1: پس از ارائه مدارک مذکور باید برای انگشت‌نگاری در یکی از مدارک تهران، شیراز و مشهد حضور پیدا کنید.

نکته 2: صدور ویزای هند حدود دو هفته طول می‌کشد. البته باید در نظر داشته باشید که در ایام پیک سفر، صدور ویزا مدت زمان بیشتری طول می‌کشد.

ویزای گوا همان ویزای هند است

نوروز؛ ایامی که رزرو تور گوا در این زمان قدغن است!

شاید به نظر برسد که نوروز زمانی ایده‌آل برای رزرو تور گوآ باشد. اما در اصل آب‌وهوای این ایالت در ایام عید مناسب سفر نیست. در این ایام بارندگی و رطوبت گوا افزایش یافته و در نتیجه امکان گشت و گذار آسان در شهر وجود نخواهد داشت. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم به دنبال رزرو تور گوا نوروز 1403 نباشید. در عوض می‌توانید برای کاهش هزینه‌ها پکیج مسافرتی مدنظرتان را از نیمه‌ی دوم فروردین به بعد با قیمت ارزان‌تر و در شرایط بهتر آب‌وهوایی رزرو کنید. البته برای رزرو این تور در بهترین شرایط ممکن جوی، به شما پیشنهاد می‌کنیم، پاییز و زمستان را به عنوان زمان سفرتان در نظر بگیرید.

محبوب‌ترین رزرو تورهای تکی هند

معرفی 3 پکیج ترکیبی رزرو تور گوا

امکان رزرو تور ترکیبی گوا با شهرهای دیگر از جمله بمبئی، دهلی، آگرا و جیپور وجود دارد. به همین دلیل هم پکیج‌های متنوعی برای مسافران این مقصد بسته می‌شود. در لیست زیر  به پکیج‌های مسافرتی گوا پرداخته‌ایم:

 • تور دور هند: با رزرو این تور، مقصد شما 4 شهر دهلی، آگرا، جیپور و گوا است. برای رزرو این تور باید هزینه‌ی بیشتری را نسبت به سایر پکیج‌های مسافرتی در نظر بگیرید.
 • تور دهلی آگرا گوا: با رزرو این تور پرواز شما در گوا نشسته و سپس اتوبوس به آگرا می‌روید. در نهایت نیز باید خودتان را پرواز داخلی به گوا برسانید. اگر قصد خرید در دهلی، بازدید از تاج محل و ریلکس کردن در سواحل گوا را دارید، رزرو این تور را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
 • تور بمبئی گوا: این تور به دلیل نزدیکی بمبئی به گوا برگزار می‌شود. با رزرو این تور پرواز شما با ایرلاین ایران ایر ابتدا به بمبئی رفته و پس از اقامت در این شهر به گوا سفر می‌کنید.

رزرو تورهای ترکیبی گوا در لحظه آخر

جنوب یا شمال گوا؛ در کدام منطقه اقامت داشته باشیم؟

تصور مسافران بر این است که گوا یک جزیره در هند است. در اصل بسیاری از مسافران بر پایه این افکار به دنبال رزرو تور جزیره گوا هستند. اما در اصل این شهر یک شبه جزیره به حساب می‌آید. مسافران نیز می‌توانند دو منطقه‌ی جنوبی و شمالی این ایالت را برای اقامت انتخاب کنند. در جدول زیر به توضیحات دو منطقه شمالی و جنوبی این شهر می‌پردازیم تا بتوانید در بین هتل هاي گوا اقامتگاه مدنظرتان را در منطقه‌ی مناسب رزرو کنید:

منطقه

ویژگی اصلی

جنوب گوا

بیشتر جشنواره‌های شاد گوا در این بخش از شهر برگزار می‌شود.

شمال گوا

این بخش از گوا به دلیل داشتن قلعه‌های تاریخی، ساحل آرام برای استراحت و بازارهای پرجنب و جوش شهرت پیدا کرده است.

در نظر داشته باشید که اقامت در هتل‌های گوا با خدمات صبحانه، هافبرد، فولبرد و آل و یوآل وجود دارد. در واقع دست شما برای انتخاب نوع خدمات در این شهر باز است.

فستیوال‌های گوا؛ خاص و بی‌نظیر حتی در هند

برخی از جشنواره‌های گوا فقط مخصوص این شهر هستند. همین موضوع هم این شهر را در کشور هند ویژه کرده است. در لیست زیر فستیوال‌های مطرح این شهر را به شما ارائه کرده‌ایم:

 1. فستیوال سانبرن (Sunburn): این جشنواره محبوب‌ترین رویداد موسیقی گوا و حتی هند به حساب می‌آید. این فستیوال 4 روز طول می‌کشد. تاریخ برگزاری سانبرن در سال 2024 هنوز مشخص نیست.
 2. شیگمو (Shigmo): اگر به دنبال شرکت در جشن رنگ پاشی هستید، رزرو تور گوا در تابستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با خرید این پکیج فرصت حضور در جشن 14 روزه شیگمو را پیدا خواهید کرد.
 3. فستیوال هنر و غذا (Food and Cultural): سالانه بین ماه‌های فوریه و مارچ بیش از 50 غرفه گرد هم می‌آیند و غذاهای مخصوص گوا را طبخ می‌کنند. نکته‌ی این فستیوال این است که امکان شرکت در دوره‌های آشپزی را در این جشنواره خواهید داشت.
 4. سان گود(Songodd): راهپیمایی هماهنگ قایق‌ها و اجرای موسیقی بخشی از جشنواره محبوب سان گود است. این فستیوال، در اصل جشنی مذهبی برای تقدیم به سنت پیر مقدس به حساب می‌آید.

فستیوال های گوا

6 خدمات اصلی که باید از آژانس‌های مسافرتی بخواهید!

در صورت رزرو تور گوا از آژانس‌های مسافرتی همکار در سایت لحظه آخر، خدمات زیر به مسافران ارائه می‌شود:

 1. رزرو بلیط پرواز (از ایران به هند و پروازهای داخلی)
 2. ترانسفر شهری
 3. گشت شهری با تور لیدر فارسی زبان
 4. بیمه نامه مسافرتی
 5. اخذ ویزای هند
 6. رزرو هتل (با خدمات دلخواه شما، از با صبحانه تا یوآل)

در تور گوآ کجا اقامت کنیم؟

آفرهای ویژه تور گوا را در طول سال از دست ندهید!

در برخی از مواقع سال، قیمت تور گوا کاهش یافته و به همین دلیل آژانس‌های مسافرتی، پکیج‌هایی با آفر ویژه به مسافران ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با ثبت شماره تلفن خود در سایت لحظه آخر از این آفرهای ویژه باخبر شده و تور گوا را رزرو نمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است