قیمت بلیط غواصی در مارماریس


غواصی یکی از محبوب ترین تفریحات در جزیره مارماریس می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد. آب های مدیترانه در این منطقه بسیار زلال و شفاف هستند به طوری که موجودات و پوشش های گیاهی متنوعی که در اعماق 10 متری وجود دارند، به راحتی قابل مشاهده هستند. در مناطق غواصی این شهر، امکانات بسیار خوبی برای پرداختن به این تفریح مهیا گشته که علاقه مندان را مجاب می کند تا از آن ها بهره ببرند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با قیمت بلیط غواصی در مارماریس ارائه دهیم.
در شهر مارماریس این فرصت وجود دارد که شما در شب هم بتوانید غواصی کنید، البته لازم به ذکر است که بگوییم این امکان تنها برای غواصان حرفه ای وجود دارد. مناطق غواصی در مارماریس برای شیرجه بسیار مناسب بوده و گردشگران تور مارماریس می توانند از شیرجه زدن در دل آب های مدیترانه لذت ببرند.
اگر غواص حرفه ای نیستید و می خواهید برای نخستین بار این ورزش را تجربه کنید، مربی یا شخصی ماهر در این زمینه، شما را همراهی می کند تا سفر لذت بخشی در دل آب های مدیترانه داشته باشید. گردشگران تور ترکیه بنا بر استعداد و تجربه ای که دارند، می توانند عمق 5 متری و یا 15 متری را برای غواصی کردن انتخاب کنند.

* قیمت بلیط غواصی در مارماریس
این ورزش معمولا به صورت تورهایی ارائه می شود که همراه با صرف ناهار و حمل و نقل می باشد و قیمت آن ها حدود 35 یورو است.
در برخی از مکان هایی که غواصان کمتر به آن جا گشت و گذار داشته اند، می توانید ماجراجویی جذابی داشته باشید و به کشف آثار باستانی ارزشمند بپردازید. گردشگران تور مارماریس می توانند در طول غواصی، از قسمت های مورد علاقه خود عکس بگیرند و این لحظات را ثبت کنند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر