قایق سواری در بانکوک

شهر بانکوک واقع در کشور تایلند، یکی از شهر های زیبا و تورستی در این کشور می باشد. پیشرفت روز افزون این شهر در سال های اخیر باعث شده نظر افراد بسیاری به این شهر جذب شود. سالانه میلیون ها گردشگر از نقاط مختلف جهان برای تفریح و بازدید از این شهر، تور بانکوک را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از جاذبه های تفریحی محبوب در این شهر قایق سواری در بانکوک می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا اطلاعتی در رابطه با قایق سواری در بانکوک در اختیار شما قرار دهیم.شهر بانکوک دارای رود های بسیاری برای قایق سواری و تفریحات آبی می باشد، گردشگران تور بانکوک لازم است بدانند که یکی از معروف ترین رود ها برای قایق سواری در بانکوک، رود چائو فرایا می باشد. این رود دارای زیر شاخه های بسیاری بوده و در حدود 35 درصد از مساحت کشور تایلند را در بر گرفته است. در اطراف این رود پر آب و زیبا جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که بازدید از آن ها برای گردشگران تور تایلند خالی از لطف نیست. قایق سواری در این رودخانه بسیار لذت بخش و هیجان انگیز بوده، گردشگران می توانند سوار بر قایق از این رودخانه عبور کرده و به تماشای مناظر طبیعی اطراف بپردازند.گردشگران تور بانکوک جالب است بدانند که برخی از این قایق ها تفریحی و برخی دیگر تاکسی های آبی به حساب می آیند. هزینه استفاده از تاکسی های آبی در این شهر ارزان بوده و در حدود 20 بات می باشد. در این قایق ها شخصی به عنوان راهنما حضور داشته و توضیحاتی درباره مناطقی که از آن ها عبور می کنید، در اختیار افراد قرار می دهد.
در نزدیکی این رود، رودخانه ی دیگری به نام تای شین وجود دارد که قایق سواری در آن نیز خالی از لطف نیست.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به قایق سواری در بانکوک
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.