آدرس موزه جنگ روسیه

شهر مسکو واقع در کشور روسیه، یکی از مقاصد گردشگری مهم در این کشور به حساب می آید، جاذبه های گردشگری این شهر نظر افراد مختلفی را به خود جذب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از شهر مسکو، به روسیه سفر می کنند. یکی از جاذبه های گردشگری معروف در این شهر موزه جنگ روسیه می باشد. در این مقاله قصد داریم در کنار بررسی این جاذبه، آدرس موزه جنگ روسیه را در اخیتار شما قرار دهیم.
آدرس موزه جنگ روسیه: این موزه در شهر مسکو در پارکی به نام پابدو یا پیروزی واقع شده است.
زمان بازدید از مجموعه: گردشگران تور مسکو می توانند در تمام طول روز به بازدید از آثار فضای باز این مجموعه بروند.
آدرس موزه جنگ روسیه:
ساختمان موزه جنگ روسیه در سال 1993 میلادی در پارک پیروزی ساخته شده است. این موزه متشکل از دو بخش بوده که بخش اول آن شامل تجهیزات نظامی، عکس های دوران جنگ و نام سربازان می شود. گردشگران تور روسیه در تالار بسیار زیبای این موزه می توانند اطلاعاتی در رابطه با جنگ کبیر میهنی که شامل تاریخ جنگ، عملیات ها و لحظات مهم آن می شود، کسب کنند، این جنگ از سال 1941 میلادی تا سال 1945 میلادی به طول انجامیده است. بخشی از آثار این موزه در فضای باز برای بازدید عموم قرار گرفته اند که شامل تجهیزات نظامی بزرگ مانند توپ، هواپیماهای جنگی و تانک ها می شود.از دیگر آثار موجود در این موزه می توان به مدال سربازان، کلکسیون پول کشور های مختلف، لباس های ارتش شوروی و همچنین وسایل غیر نظامی اشاره کرد.
یکی از بخش های محبوب در این موزه سالن اشک مادر می باشد. مجسمه موجود در این بخش از 27 میلیون قطعه کریستال تشکیل شده است، لازم است بدانید که این مجسمه یادبود 27 میلیون سرباز کشته شده در جنگ جهانی دوم می باشد.
گردشگران تور مسکو لازم است بدانند که از این موزه در سال های 1941 تا 1945 به عنوان مرکز علمی و پژوهشی استفاده می کرده اند.
هزینه ساخت این موزه توسط خیریه های مردمی و مالیات شهروندان تامین شده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آدرس موزه جنگ روسیه
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.