آدرس پیست اسکی دبی

شهر دبی یکی از پر توریست ترین مقاصد گردشگری است که همواره مورد توجه گردشگران می باشد. وجود جاذبه های گردشگری بی نظیر، در کنار تفریحات مهیج هرساله جهانگردان را مجاب می کند تا از این شهر دیدن کنند. یکی از تفریحاتی که نظر بسیاری از توریست ها را به خود جلب نموده پیست اسکی این شهر می باشد که به دلیل استقبال خوب صورت گرفته از آن، قصد داریم اطلاعاتی از جمله آدرس پیست اسکی دبی را در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم.

آدرس پیست اسکی دبی
پیست اسکی سرپوشیده دبی در کشور امارات و در مجموعه تفریحی تجاری امارات مال که یکی از وسیع ترین مراکز خرید جهان می باشد، واقع شده که گردشگران تور دبی می توانند برای گذراندن اوقات خود در این پیست بزرگ و مجهز، به این مرکز خرید بروند و بعد وارد پیست شوند. پیست اسکی دبی در سال 2005 در مرکز خرید امارات مال احداث شد و از زمان تاسیس تاکنون، نظر بسیاری از توریست هایی که با تور دبی راهی این شهر شده اند را به خود جذب کرده است. گردشگران می توانند بعد از تفریح در این مرکز به خرید نیز بپردازند و گشت و گذار لذت بخشی داشته باشند.
بعد از این که آدرس پیست اسکی دبی را پیدا کردید و به آن مراجعه نمودید، وارد فضای بسیار بزرگی می شوید و از میان 5 مسیری که برای اسکی در این مکان در نظر گرفته شده، می توانید هر کدام را انتخاب کنید. این مرکز اسکی امکانات بسیار خوبی را در خود جای داده که اتاق های خصوصی، فروشگاه، کافی شاپ و کمد لباس برخی از آن ها هستند و گردشگران تور امارات می توانند از آن ها بهره ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پیست می توانید با شماره تلفن زیر تماس برقرار کنید و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید.
تلفن: 00971800386 
وب سایت: theplaymania.com 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آدرس پیست اسکی دبی

Ghasemipour 8 اسفند 97
3
توی نظر سنجی، من هر امتیازی میدم، باز هم میگه ۵، این چجور نظر سنجی هست؟ اعتماد مشتریهاتون رُ از دست میدید
میران 6 آذر 97
4
آدرس پیست اسکی دبی خیلی خوب و مفید بود با تشکر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر