آدرس ساحل بانوان در کوش آداسی

پلاژ بانوان یکی از بهترین و معروف ترین پلاژ های شهر کوش آداسی می باشد که مورد توجه بسیاری از گردشگران ایرانی قرار گرفته است در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی نظیر آدرس ساحل بانوان در کوش آداسی را در اختیار کاربران گرامی سایت لحظه آخر و همچنین گردشگران تور کوش آداسی قرار دهیم.
پیش از رفتن به پلاژ بانوان کوش آداسی این مقاله را مطالعه کنید تا از آدرس ساحل بانوان در کوش آداشی و همچنین امکانات این ساحل مطلع شوید.
ساحل بانوان در محله ای با همین نام در قسمت جنوبی شهر کوش آداسی واقع شده است و گردشگران تور کوش آداسی به راحتی می توانند به خود را به این ساحل محبوب برسانند.
گردشگران باید توجه داشته باشند که این ساحل در گذشته تنها برای استفاده بانوان بوده است اما امروزه با گذشته زمان آقایان نیز می توانند به این ساحل رفته و به تفریح در این منطقه بپردازند.
لازم به ذکر است که در شهر کوش آداسی مینی بوس هایی به نام دلموش وجود دارد که گردشگران تور کوش آداسی از تمامی نقاط شهر می توانند به وسیله دلموش ها خود را به ساحل بانوان کوش آداسی برسانند همچنین باید بدانید که برای رسیدن به ساحل بانوان باید از بلوار کادینلر دنیزی عبور کنید.
کادینلر دنیزی نام محلی ساحل بانوان کوش آداسی می باشد و این ساحل از محبوبیت بسیاری در میان مردم این شهر و همچنین گردشگران برخوردار است، در این مجموعه تفریحی امکانات رفاهی بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از انواع رستوران ها و کافه ها ساحلی، چتر های آفتابگیر، سرویس بهداشتی، اتاقک های رختکن، دوش ساحلی و غیره.
اگر قصد سفر با تور کوش آداسی و بازدید از ساحل بانوان کوش آداسی را دارید باید بدانید که این ساحل به صورت 24 ساعته باز بوده و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به این مجموعه رفته و به تفریح بپردازید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آدرس ساحل بانوان در کوش آداسی

یکتا 6 آذر 97
1
ممنون از این که آدرس ساحل بانوان در کوش آداسی را در اختیارمون گذاشتید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر