باغ وحش وین

شهر وین یکی از شهرهای زیبای اروپایی می باشد که در طول سال، گردشگران زیادی را می پذیرد. در این شهر یک باغ وحش بسیار زیبا وجود دارد که تیرگارتن شان برن نامیده می شود و هر توریستی تمایل دارد تا حداقل یک بار از آن بازدید کند. قرارگیری باغ وحش وین در قصر شون برون، بر جذابیت های آن افزوده و محبوبیت آن را دوچندان کرده است. این باغ وحش که در سال 1752 توسط امپراتور فرانسیس اول تاسیس شده، قدیمی ترین باغ وحش دنیا به حساب می آید و سه دوره عنوان برترین باغ وحش اروپا را به خود اختصاص داده است.

باغ وحش وین در ابتدا مختص خانواده های سلطنتی بود و تنها آن ها می توانستند از جانوران کمیابی که در این مکان نگهداری می شود، دیدن کنند، اما از سال 1778 درب های آن به روی عموم مردم گشوده شد.
باغ وحش وین فضای بسیار زیبایی دارد و گردشگران تور وین می توانند یک روز پرنشاط و شورانگیز را در آن سپری کنند و از حیوانات متنوعی که در آن وجود دارند دیدن کنند. جالب است بدانید که حدود هفتصد گونه حیوان در این مکان زیست می کنند. بخشی از این باغ وحش به فضای سبز اختصاص داده شده که جلوه ی بسیار زیبایی به آن بخشیده است. درختان سرسبز و دل انگیز موجود در این مکان، سبب تلطیف فضا شده و بازدیدکنندگان می توانند زیر سایه آن ها به استراحت بپردازند.
در قسمتی از باغ وحش وین دریاچه ای وجود دارد که در آن نمایش دلفیناریوم اجرا می شود و تعداد زیادی از گردشگران تور وین را مسحور می کند. یکی از بخش های دوست داشتنی که در این باغ وحش وجود دارد، آکواریوم آن می باشد که آبزیان زیادی را در فضایی چشم نواز جای داده است.
گردشگران تور اتریش در تمام فصول سال می توانند از این مکان بازدید کنند. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باغ وحش وین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری