باغ وحش وین

📅 بروزرسانی : ۵ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 260
شهر وین یکی از شهرهای زیبای اروپایی می باشد که در طول سال، گردشگران زیادی را می پذیرد. در این شهر یک باغ وحش بسیار زیبا وجود دارد که تیرگارتن شان برن نامیده می شود و هر توریستی تمایل دارد تا حداقل یک بار از آن بازدید کند. قرارگیری باغ وحش وین در قصر شون برون، بر جذابیت های آن افزوده و محبوبیت آن را دوچندان کرده است. این باغ وحش که در سال 1752 توسط امپراتور فرانسیس اول تاسیس شده، قدیمی ترین باغ وحش دنیا به حساب می آید و سه دوره عنوان برترین باغ وحش اروپا را به خود اختصاص داده است.

باغ وحش وین در ابتدا مختص خانواده های سلطنتی بود و تنها آن ها می توانستند از جانوران کمیابی که در این مکان نگهداری می شود، دیدن کنند، اما از سال 1778 درب های آن به روی عموم مردم گشوده شد.
باغ وحش وین فضای بسیار زیبایی دارد و گردشگران تور وین می توانند یک روز پرنشاط و شورانگیز را در آن سپری کنند و از حیوانات متنوعی که در آن وجود دارند دیدن کنند. جالب است بدانید که حدود هفتصد گونه حیوان در این مکان زیست می کنند. بخشی از این باغ وحش به فضای سبز اختصاص داده شده که جلوه ی بسیار زیبایی به آن بخشیده است. درختان سرسبز و دل انگیز موجود در این مکان، سبب تلطیف فضا شده و بازدیدکنندگان می توانند زیر سایه آن ها به استراحت بپردازند.
در قسمتی از باغ وحش وین دریاچه ای وجود دارد که در آن نمایش دلفیناریوم اجرا می شود و تعداد زیادی از گردشگران تور وین را مسحور می کند. یکی از بخش های دوست داشتنی که در این باغ وحش وجود دارد، آکواریوم آن می باشد که آبزیان زیادی را در فضایی چشم نواز جای داده است.
گردشگران تور اتریش در تمام فصول سال می توانند از این مکان بازدید کنند. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23418-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D9%88%D8%AD%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به باغ وحش وین