باغ بریف

📅 انتشار : 1397/06/31 📅 بروزرسانی : 1401/11/09 بازدید : 1003
باغ بریف
باغ بریف ساریلانکا
ورودی
جذاییت

در این قسمت از سایت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از تفریحات توریستی کشور سریلانکا برای شما شرح دهیم، باغ بریف (Brief Garden) یکی از مفرح‌ترین و پرطرفدارترین تفریحات این کشور به حساب می‌آید. سریلانکا کشوری است پر از تفریحات مهیج اما باغ بریف (Brief Garden) یکی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین آن ها به شمار می آید. باغ بریف (Brief Garden) یکی از بهترین تفریحاتی است که گردشگران تور سریلانکا می تواند در آن محیط نهایت لذت را ببرند. 

معرفی باغ بریف

باغ بریف (Brief Garden) یک باغ شگفت ‌انگیز و زیبا می باشد در کشور سریلانکا و شهر بنتوتا واقع شده است. این باغ بی نظیر و تماشایی در سال 1970 میلادی افتتاح شد. مساحت باغ بریف حدود 2 الی 3 هکتار می باشد و لازم به ذکر است بیش از 106 نوع درخت مختلف در قسمت‌ های مختلف باغ کاشته شده است. 

به همین خاطر بسیاری از گردشگران تور بنتوتا هنگام سفر خود به این شهر از این باغ بی نظیر بازدید می کنند. این نکته نیز شایان ذکر است که این باغ بی عیب و نقص و شگفت انگیز خود در 8 کیلومتری بنتوتا واقع شده است. باغ بریف (Brief Garden) دارای باغچه های بسیار زیبا و مسحورکننده ای به سبک باغ های ژاپنی و چمن زار هایی به سبک دوران استعماری می باشد. اینجا زمانی محل زندگی بویس باوا (Bevis Bawa)، معمار مشهور سریلانکایی بوده است. بسیاری از کارهای او و هنرمندان سریلانکایی دیگر و همچنین هنرمندان خارجی در این باغ به نمایش در آمده است.

باغ بریف در کجاست؟

همانطور که پیش‌تر بیان کردیم باغ بریف در فاصله‌ای 8 کیلومتری شهر بنتوتا قرار دارد که گردشگران تور سریلانکا به راحتی با تاکسی‌ها قایق موجود در شهر می‌توانند به این باغ بی‌نظیر برسند و نیمی از روز خود را در آن منطقه زیبا سپری کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.6 از 5 | از 100 کاربران به باغ بریف