باغ پروانه دبی

شهر دبی همواره یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در میان جهانگردان می باشد. در این شهر توریستی تفریحات جذابی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم در رابطه با یکی از آن ها اطلاعاتی در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.
باغ پروانه دبی در سال 2015 در منطقه البرشا دبی احداث شد و مساحت کلی آن حدود 1800 متر می باشد که از این حیث بزرگ ترین باغ پروانه دنیا محسوب می شود. در باغ پروانه دبی فضایی مناسب و لذت بخش برای پروانه ها ایجاد شده که سبب گشته پروانه ها در این مکان ماندگار شوند. این باغ زیبا 9 گنبد را شامل می شود که تمامی آن ها به گل های چشم نواز و رنگارنگی مزین شده اند و دمای آن ها تحت کنترل می باشد تا پروانه در محیطی مطلوب بتوانند به حیات خود ادامه بدهند. در باغ پروانه انواع مختلفی از پروانه ها وجود دارد. هریک از این گنبدها حدود 24 نوع پروانه را در خود جای داده که گردشگران تور امارات را به وجد می آورد.
حداکثر گنجایش باغ پروانه دبی 300 نفر است و از این تعداد بیشتر نمی توانند به طور همزمان از این مکان بازدید کنند. علاوه بر این گنبدهای خوش منظر، یک موزه حشرات، 3 حوض ماهی و یک پارک گل 3 بعدی به شکل پروانه نیز در باغ پروانه دبی قرار دارد که نظر گردشگران تور دبی را به خود جلب نموده و زیبایی خاصی به آن بخشیده است.
بازدیدکنندگان و گردشگران تور دبی در ساعات 9 صبح تا 9 شب امکان بازدید از این باغ زیبا را دارند و با پرداخت مبلغ 50 درهم می توانند از آن دیدن کنند. لازم به ذکر است که بگوییم بازدید افراد ناتوان و کودکان زیر 3 سال از باغ پروانه کاملا رایگان می باشد. بازدیدکنندگان می توانند ماشین های خود را در پارکینگ مختص باغ پارک کنند و با آرامش به تماشای بخش های مختلف این مکان بپردازند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ پروانه دبی

ثمین 27 مرداد 97
4
باغ پروانه دبی خیلی زیباست پر از رنگ های مختلفه که آدمو ذوق زده می کنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر