ساحل چاونگ ساموئی

سامویی سواحل بی نظیری دارد که هرکدام دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. یکی از این سواحل، ساحل چاونگ سامویی است. در این مطلب با ما همراه باشید تا با ساحل چاونگ سامویی بیشتر آشنا شوید.
سامویی یکی از شهر های توریستی تایلند است که به طبیعت سبز و سواحل زیبایی که دارد معروف می باشد. سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به این شهر سفر می کنند که به موجب آن، صنعت گردشگر در کنار کشاورزی، مهم ترین قطب درآمد سامویی است. یکی از سواحل زیبای سامویی که در اکثر روز های سال، بهترین آب و هوا برای گردشگر و تفریح دارد، ساحل چاونگ سامویی است.
این ساحل یکی از طولانی ترین ساحل های سامویی است که بیش از 5 کیلومتر طول دارد. همه روزه گردشگران زیادی را می توان در ساحل چاونگ مشاهده کرد که در حال آفتاب گرفتن بر روی صندلی های ساحل، انجام تفریحات ساحلی مانند والیبال و سوار بر قایق ها و جت اسکی ها هستند. گردشگران تور سامویی می توانند با پرداخت تنها 100 بات صندلی های این ساحل را اجاره کنند تا از خدمات ماساژ هم برخوردار شوند.
اگر قصد دارید جیبتان ظرف مدت کوتاهی خالی شود، حتما از این ساحل بازدید کنید. در ساحل چاونگ  سامویی رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد که هرکدام انواع غذاهای دریایی، محلی و فست فود را با کیفیت بالا سرو می کنند اما لازم به ذکر است نسبت به سایر رستوران ها و کافه های شهر، از قیمت های بالایی برخوردارند. همچنین در کنار رستوران ها و کافه ها، مغازه های مختلفی هم وجود دارد که انواع سوغاتی ها و صنایع دستی سامویی را می فروشند و جالب است بدانید اکثر آن ها محصولاتی گران قیمت هستند و فروشنده هایی که در این مغازه ها وجود دارند، از مهارت بالایی در فروش کالا به گردشگران تور سامویی برخوردارند.

نظرات مردم درباره ساحل چاونگ ساموئی

تقوی 27 مرداد 97
1
ساحل چاونگ ساموئی یه ساحل خوب و آرومیه که به تمومی زوج های جون برای ماه عسل پیشنهاد می کنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر