باغ نونگ نوچ پاتایا

در شهر پاتایا مکان های دیدنی و جذاب زیادی وجود دارد که سبب شده جهانگردان بسیاری سالانه از این مکان دیدن کنند. یکی از تفریحات بی نظیر این شهر باغ نونگ نوچ پاتایا می باشد که بسیار زیبا و چشم نواز است.
باغ نونگ نوچ پاتایا پارکی خوش منظر و متنوع است که گردشگران تور پاتایا می توانند در آن یک روز تفریحی عالی را سپری کنند. این باغ بخش های گوناگونی دارد که شامل باغ کاکتوس، باغ اروپایی، باغ درخت آرایی، باغ نخل گرمسیری، باغ استون هنج و تپه پروانه ای و گلخانه ارکیده می شود. گلخانه ارکیده این باغ بزرگترین مجموعه ارکیده تایلند محسوب می شود که بیش از 670 نوع گل ارکیده را در خود جای داده و این گل های زیبا نظر گردشگران تور تایلند را به خود جلب نموده است. یک نکته جالب توجه که در رابطه با این باغ وجود دارد این است که بازدیدکنندگان علاوه بر تماشای این گیاهان، می توانند مطالب مفیدی نیز در رابطه با آن ها یاد بگیرند و اطلاعات خوبی کسب کنند.
این باغ به اندازه ای سرگرم کننده می باشد که دوست داران طبیعت می توانند بدون خستگی ساعت ها در آن به گشت و گذار بپردازند و از طبیعت آن نهایت لذت را ببرند. همچنین افرادی که به دوچرخه سواری علاقه دارند، این امکان را دارند که در این مکان دوچرخه کرایه کنند و در کنار دوچرخه سواری از مناظر تماشایی باغ نونگ نوچ پاتایا دیدن کنند. گردشگران تور پاتایا بین ساعات 9 صبح تا 5 بعدازظهر می توانند برای بازدید از این مکان زیبا اقدام کنند.
مساحت زمینی که این باغ در آن احداث شده حدود 2.4 کیلومتر مربع می باشد. علاوه بر گونه های گیاهی متنوع، تعدادی رستوران و اقامتگاه نیز در این باغ وجود دارد که گردشگران می توانند از آن ها بهره ببرند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ نونگ نوچ پاتایا

تینا 3 شهریور 97
0
باغ نونگ نوچ پاتایا رو کاملا زیبا ساختند آدم میره داخلش زنده میشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر