ساحل چاونگ و لامای

شهر ساموئی یکی از شهرهای زیبای تایلند است که مکان های دیدنی و تفریحات بی نظیری دارد. یکی از تفریحات پر طرفدار این شهر ساحل چاونگ و لامای است که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آن در اختیار کاربران گرامی بگذاریم.
ساحل چاونگ و لامای دو ساحل مجزا در ساموئی است که ساحل لامای در بخش جنوب شرق جزیره قرار دارد که چند جزیره دیگر در دورتا دور آن قرار گرفته است. مساحت کلی این ساحل حدود شش کیلومتر است و بعد از ساحل چاونگ، دومین ساحل پر ازدحام ساموئی به شمار می رود. در این ساحل تعدادی رستوران بومی و دریایی وجود دارد که انواع غذاهای خوش طعم و لذیذ را طبخ می کنند و گردشگران تور ساموئی می توانند از آن ها سفارش داده و میل کنند. ساحل چاونگ که شلوغ ترین ساحل ساموئی است شامل 3 منطقه چاونگ کوچک، چاونگ شمالی و چاونگ مرکزی می باشد که پر رفت و آمد ترین قسمت آن بخش مرکزی می باشد. ساحل چاونگ بسیار تمیز و آرام است که نزد جهانگردان محبوبیت زیادی دارد.
در ابتدا به دلیل وجود تعداد محدود اقامتگاه ها در این منطقه، هزینه اسکان برای گردشگران تور ساموئی بالا بود و هزینه های سفر به ساموئی برای آن ها گران تمام می شد، اما امروزه با احداث هتل های متنوع در این ساحل جهانگردان قدرت انتخاب بیشتری دارند.
گردشگران تور ساموئی در قسمت هایی از جزیره که مشخص شده می توانند شنا کنند و لحظات خوشی را برای خود رقم بزنند. در برخی قسمت های جزیره، سنگ ها و صخره هایی موجود است که گردشگران باید مراقب باشند تا آسیبی نبینند. در بخش جنوبی ساحل لامای 2 صخره عظیم الجثه به نام های صخره مادربزرگ و صخره پدربزرگ وجود دارد که نظر گردشگران تور تایلند را به خود جلب نموده است. در فروشگاه های ساحل لامای می توانید لوازم و اجناس مختلف را با قیمتی مقرون به صرفه تر از شهر چاونگ خریداری کنید. ساحل چاونگ و لامای سفری بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساحل چاونگ و لامای

هلنا 24 تیر 97
3
ساحل چاونگ و لامای خیلی خوب بود مخصوصا خدماتی که به مسافرا ارائه میدان عالی بود ما خانوادگی رفته بودیم واقعا خوشمون اومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر