دریاچه اوتی

📅 انتشار : 1397/04/16 📅 بروزرسانی : 1401/11/18 بازدید : 589
دریاچه اوتی هند
دریاچه اوتی هند
دریاچه اوتی هند
کشور هند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا می باشد و علت این امر جاذبه ‏طبیعی و تاریخی متعددی است که در این کشور وجود دارد. اگر شما هم قصد سفر به ‏هند را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با یکی از بهترین جاذبه ‏های گردشگری این کشور را که دریاچه اوتی نام دارد در اختیارتان قرار دهیم. 
دریاچه اوتی دریاچه ای مصنوعی می باشد که در نزدیکی شهر اوتی و در منطقه تامیل ‏واقع شده است. 
این دریاچه مناظر بسیار بکر و بی نظیری دارد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می ‏کند. 
خوب است بدانید که این دریاچه در سال 1824 ایجاد شده است در آن امکانات ‏متعددی به بازدید کنندگان و گردشگران تور هند ارائه می شود.‏

امکانات دریاچه لوتی

برخی از امکاناتی که در اطراف دریاچه اوتی وجود دارد عبارتند از محل اجاره قایق، بوفه، ‏قطار تفریحی، انواع رستوران ها، پارک تفریحی مخصوص کودکان، فروشگاه های صنایع ‏دستی و غیره. 
اگر با تور هند سفر می کنید بازدید از این دریاچه را فراموش نکنید چرا که بازدید از ‏دریاچه اوتی و قایق سواری در آن می تواند یکی از خاطره انگیز ترین تجربه های شما ‏باشد. 
لازم به ذکر است در فصل تابستان مسابقات قایقرانی متعددی در این دریاچه برگزار می ‏شود که برخی از گردشگران علاقمند تنها با هدف تماشای این مسابقات مهیج به دریاچه ‏اوتی می روند. 
گردشگران تور هند در هنگام قایق سواری بر روی دریاچه اوتی می توانند از صنایع دستی ‏و آثار تاریخی موجود در اطراف دریاچه بازدید کنند. 
سفر به شهر زیبای هند و تماشای عمارت های باستانی و زیبای این کشور
به طور کلی این دریاچه با دارا بودن مناظر بسیار زیبا و همچنین امکانات رفاهی و ‏تفریحی متعدد  یکی از جاذبه های محبوب هند محسوب می شود و اغلب گردشگران از ‏آن بازدید می کنند. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور هند برایتان مفید واقع شود.
 
گزارش مشکل
نظرات کاربران درباره دریاچه اوتی
پاکزاد 1397/04/24
10 نفر پسندیدند
عین دریاچه اوتی هم توی ایران خیلی زیاد هست چرا آدم راه دور بره
امتیاز 4.6 از 5 | از 100 کاربران به دریاچه اوتی