دریاچه اوتی

کشور هند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا می باشد و علت این امر جاذبه ‏طبیعی و تاریخی متعددی است که در این کشور وجود دارد. اگر شما هم قصد سفر به ‏هند را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با یکی از بهترین جاذبه ‏های گردشگری این کشور را که دریاچه اوتی نام دارد در اختیارتان قرار دهیم.
دریاچه اوتی دریاچه ای مصنوعی می باشد که در نزدیکی شهر اوتی و در منطقه تامیل ‏واقع شده است.
این دریاچه مناظر بسیار بکر و بی نظیری دارد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می ‏کند.
خوب است بدانید که این دریاچه در سال 1824 ایجاد شده است ئ در آن امکانات ‏متعددی به بازدید کنندگان و گردشگران تور هند ارائه می شود.‏
برخی از امکاناتی که در اطراف دریاچه اوتی وجود دارد عبارتند از محل اجاره قایق، بوفه، ‏قطار تفریحی، انواع رستوران ها، پارک تفریحی مخصوص کودکان، فروشگاه های صنایع ‏دستی و غیره.
اگر با تور هند سفر می کنید بازدید از این دریاچه را فراموش نکنید چرا که بازدید از ‏دریاچه اوتی و قایق سواری در آن می تواند یکی از خاطره انگیز ترین تجربه های شما ‏باشد.
لازم به ذکر است در فصل تابستان مسابقات قایقرانی متعددی در این دریاچه برگزار می ‏شود که برخی از گردشگران علاقمند تنها با هدف تماشای این مسابقات مهیج به دریاچه ‏اوتی می روند.
گردشگران تور هند در هنگام قایق سواری بر روی دریاچه اوتی می توانند از صنایع دستی ‏و آثار تاریخی موجود در اطراف دریاچه بازدید کنند.
به طور کلی این دریاچه با دارا بودن مناظر بسیار زیبا و همچنین امکانات رفاهی و ‏تفریحی متعدد  یکی از جاذبه های محبوب هند محسوب می شود و اغلب گردشگران از ‏آن بازدید می کنند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور هند برایتان مفید واقع شود ‏

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره دریاچه اوتی

پاکزاد 24 تیر 97
4
عین دریاچه اوتی هم توی ایران خیلی زیاد هست چرا آدم راه دور بره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر