باغ وحش العین امارات

کشور امارات واقع در منطقه خاورمیانه، یکی از زیباترین کشور های این منطقه می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است. همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح، تور امارات را در برنامه سفر خود قرار دهند. درون این شهر جاذبه های تفریحی بسیاری وجود دارد. یکی از مکان های تفریحی و دیدنی این کشور باغ وحش العین امارات می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم به بررسی باغ وحش العین امارات بپردازیم.
باغ وحش العین واقع در دامنه کوه جبل حفیت در العین، دارای مساحتی در حدود 400 هکتار می باشد. از جانوران موجود در این باغ وحش می توان به بز کوهی عربی، گاو کوهی و غزال آفریقایی و چندین حیوان دیگر اشاره کرد. همچنین در حدود 200 شیر سفید در این پارک وجود دارد، این حیوان در حال انقراض می باشد. گردشگران تور امارات می توانند شیر های سفید را در این پارک مشاهده کنند. از دیگر حیوانات موجود در این باغ وحش می توان به پلنگ سیاه، جگوار و خزندگاه و پرندگان مختلف اشاره کرد. همچنین در این باغ وحش بخشی بنام اثر دایناسور وجود دارد که شامل چندیدن دایناسور مکانیکی است. همچنین نمایش پرندگاه شکاری در این باغ وحش یکی از دلایل محبوبیت آن در بین گردشگران تور امارات می باشد.
به طور کلی بازدید از باغ وحش العین امارات در حدود 2 ساعت به طول می انجامد. گردشگران می توانند سوار قطار این باغ وحش شوند، این قطار از میان محل زندگی شیر های آفریقایی، ببر بنگال، تمساح و شامپانزه ها می گذرد. درون این باغ وحش در حدود 4 هزار نوع گونه جانوری و بسیاری از حیوانات در حال انقراض زندگی می کنند. سازندگان این باغ وحش سعی کرده اند که محیط زندگی هر حیوان را شبیه به محیط زندگی واقعی آن ها طراحی کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ وحش العین امارات

خطیبی 16 تیر 97
2
به نظرم باغ وحش العین امارات جالبه اما خب عالیم نیست به باغ وحش آفریقا نمیرسه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر