دریای مینسک

شهر مینسک یکی از شهرهای زیبای اروپایی است که در سال های اخیر مورد توجه جهانگردان قرار گرفته است و مکان های تاریخی و دیدنی آن دلیل خوبی برای سفر به این شهر است. در بخش شمالی این شهر دریای بسیار زیبایی به نام دریای مینسک وجود دارد که از تفریحات برتر این شهر به حساب می آید. دریای مینسک در دل خود یک سد به وجود آورده که همواره مناظران را به وجد آورده است.
در اطراف دریای مینسک تعدادی رستوران و کافه وجود دارد که چشم انداز بی نظیری از این دریا را به معرض نمایش گذاشته و گردشگران تور مینسک با سفارش غذا یا نوشیدنی در کنار آب های آرام و نیلگون دریای مینسک می توانند لحظات خوب و خوشی را سپری کنند.
یکی از مواردی که سبب محبوبیت دریای مینسک نزد گردشگران تور بلاروس شده این است که تعدادی قایق پدالی در این مکان وجود دارد که می توانید با اجاره آن ها از آرامش دریا لذت کافی ببرید. برای اجاره قایق ها اسکله کوچکی در نظر گرفته شده که گردشگران از آن جا می توانند نسبت به کرایه کردن قایق اقدام کنند.
گردشگران تور مینسک برای رفتن به این دریا باید از قطارهایی که در مرکز شهر تعبیه شده استفاده کنند. ساحل زیبا دریای مینسک یکی از مکان های دوست داشتنی و آرامش بخش برای گردشگران تور مینسک است. شهر مینسک از جمله شهرهای ارزان قیمت بلاروس است که با سفر به آن می توانید از جاذبه های جذاب دیگر آن مانند کلیسای سنت سیمون، میدان ویکتوری، سیرک دولتی بلاروس، کتابخانه ملی بلاروس، جزیره بکر اشک ها و پارک خوش منظر گورکی هم بازدید کنید. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره دریای مینسک

حسینی 24 تیر 97
0
دریای مینسک خیلی زیباست با سلیقه من خیلی عجین بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر