امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ساحل میلک

ساحل میلک

شهر سیدنی بزرگترین شهر استرالیا است که از جمله زیباترین شهرهای جهان نیز محسوب می شود. شهر سیدنی را پارک های ملی و سواحل مختلفی فرا گرفته که ساحل میلک سیدنی یکی از این سواحل می باشد. ساحل میلک در امتداد جاده ووکلوز در پشت کاخ استریکلند واقع شده است و یکی از بهترین نقاط تفریحی و گردشگری شهر سیدنی به حساب می‌آید که هرساله تعداد کثیری از گردشگران تور سیدنی به این ساحل سفر می کنند. این ساحل کوچک مکانی بی نظیر برای قدم زدن بوده و چشم اندازی بی همتا برای تماشا نمای خانه اپرا و پل‌های سیدنی را دارد. این منطقه مسکونی می باشد، به همین دلیل تجمع خانواده‌ها در این مکان دور از انتظار نیست. همچنین بعد از ظهرها و هنگام غروب آفتاب می‌توانید در کنار ساحل میلک قدم بزنید و از دیدن غروب آفتاب لذت ببرید.
سیدنی شهری در امتداد ساحل است، به همین دلیل گزینه خوبی برای حمام آفتاب و استراحت گردشگران تور سیدنی محسوب می شود. در اطراف این شهر بیش از صد ساحل وجود دارد که به راحتی می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. ساحل میلک یک نقطه عالی برای خنک شدن است و دید بسیار مناسبی نسبت به شهر دارد.
در اطراف ساحل میلک صخره هایی نیز وجود دارد که توریست های تور استرالیا می توانند برای نشستن و استراحت کردن و یا حتی ثبت عکس های خاطره انگیز از آن ها استفاده کنند. علاوه بر صخره، تعدادی درخت نیز در این ناحیه قرار دارد که برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت مکان بسیار مناسبی را به وجود آورده است. 
شهر سیدنی علاوه بر ساحل میلک سواحل زیبای دیگری مانند ساحل کوجه، ساحل لیتل بی، ساحل مانلی، ساحل استور، ساحل فرش واتر، ساحل پالم، ساحل بوندی، ساحل گاریه، ساحل تاماراما و ساحل لیتل کانگ ونگ نیز دارد که تماشای آن ها خالی از لطف نیست. 

نظرات مردم درباره ساحل میلک

مهرداد 19 شهریور 97
2
ساحل میلک خیلی ساحل خوب و آرومی هست اگر به دور از شلوغی هستید ساحل میلک پیشنهاد خوبیه
درج نظر