امتیاز 5 از 5 | از بین 2288 امتیاز دهنده به تور سیدنی

تور سیدنی

در ادامه صفحه تور سیدنی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سیدنی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

  • تور سیدنی

سیدنی بزرگترین شهر کشور استرالیا می باشد که در شرق این کشور و در جوار سواحل زیبای اقیانوس آرام قرار گرفته است این شهر زیبا با مساحتی غالب بر 12 هزار کیلومتر نماد کشور استرالیا بوده و سالانه گردشگران زیادی با تور سیدنی به این شهر سفر می کنند. شهر سیدنی بسیار گسترده است و حدود 700 محله مجزا دارد که هر کدام از آن ها محل تجمع مهاجران کشور خاصی می باشد. همچنین سیدنی یک شهر چند ملیتی می باشد و همین امر باعث به وجود آمدن انواع مختلفی از فرهنگ ها و شیوه های زندگی در این شهر شده است. حدود 4 میلیون نفر در شهر سیدنی زندگی می کنند، اغلب مردم به زبان انگلیسی صحبت می کنند و گردشگران تور سیدنی مشکلی در برقراری ارتباط با آن ها ندارند. همچنین لازم به ذکر است دین اکثریت شهروندان سیدنی مسیحی کاتولیک می باشد و یکی از ویژگی های بارز اهالی این شهر مهمان نوازی و برخورد دوستانه آن ها است.
شهر سیدنی دارای تاریخ بسیار غنی بوده و جاذبه های تفریحی و گردشگری زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از خانه اپرا سیدنی (Sydney opera house)، پل بندرگاه سیدنی (Sydney harbour bridge)، اسکله مادور (circular quay)، بندرگاه دارلینگ (darling harbour)، ساختمان ملکه ویکتوریا (queen Victoria building)، برج سیدنی (sydney tower) و غیره. این شهر به دارا بودن آب و هوای معتدل و مطلوب در تمام فصول سال معروف است اما اغلب گردشگران تور سیدنی فصل های بهار و تابستان ( ماه های آوریل تا اکتبر) را برای سفر با تور سیدنی انتخاب می کنند.
اگر با تور سیدنی سفر کنید، می توانید سوغاتی های زیادی از جمله پوشاک چرم، گیاهان دارویی و محلی، روغن ها و کرم های طبیعی و غیره را از این شهر خریداری کنید البته لازم به ذکر است در یکشنبه بازار هایی که در نزدیکی خانه اپرا سیدنی برگزار می شود می توانید تمام این محصولات را پیدا کنید.

نظرات کاربران

بهروز 16 مرداد 97
0
من رفتم تور سیدنی خیلی شهر جالبیه مخصوصا ساختمان اپراش که بزرگ ترین ساختمان اپرا تو دنیاس و به نماد شهرشون تبدیل شده
درج نظر