سواحل گوا

گوا که به زیبا ترین و پاک ترین شهر هند شهرت یافته، دارای طبیعت بکر و بی نظیری است که باعث شگفتی گردشگران تور گوا می شود. این شهر بندری زیبا، گسترده ترین سواحل هندوستان را دارا بوده که سواحل گوا نامیده می شوند و تا به امروز سهم بسیاری در جذب گردشگران تور گوا داشته اند.
سواحل گوا از سواحل تفریحی گوناگونی تشکیل شده که بسیاری از گردشگران را ساعت ها جذب خود می کند و باعث می شود لحظات مفرحی را در آن ها سپری کنند. گردشگران تور گوا در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا تعدادی از سواحل گوا را نام برده و شرح دهیم.

ساحل پالولیم یا Palolem Beach
ساحل پالولیم که به خاطر داشتن شن های سفید، یکی از زیبا ترین سواحل گوا به شمار می رود، تفرجگاهی است دیدنی که حدودا در 38 کیلومتری منطقه مارگائو قرار گرفته است. از مزایای تفریحی این ساحل، قرار گرفتن در میان درختان نخل زیبا و نزدیکی به اقامتگاه های شیک و مجهز می باشد. گفتنی است این ساحل به نسبت شلوغ نبوده و مکانی مناسب برای ریلکسیشن گردشگران تور گوا می باشد.

ساحل میرامار یاBeach  Miramar
ساحل میرامار با پوششی از جنس شن و ماسه های نقره ای رنگ، از محبوب ترین سواحل گوا بین گردشگران تور گوا محسوب می شود. این ساحل 2 کیلو متری حدودا در 3 کیلو متری منطقه پانجیم واقع شده است.

ساحل بوگمالو یا Bogmalo Beach
این ساحل که در بین سواحل گوا، به غروب های دل انگیز زرد و نارنجی رنگ شهرت یافته، به زیبایی عکس هایی است که از آن می بینید. این ساحل حدودا در 5 کیلو متری فرودگاه بین المللی دابولیم (Goa International Airport) واقع شده است. جالب است بدانید این ساحل در ابتدا به عنوان محل ماهیگیری و امرار معاش مردم بومی این منطقه استفاده می شد.

ساحل باگا یا Baga Beach
ساحل باگا که از همه نظر به عنوان یکی از بهترین سواحل گوا شناخته شده است، مکانی است زیبا با ترکیبی از رنگ آبی آب دریا و شن های زرگون ساحل. ساحل زرگون باگا با سایه بان های برگ درخت نخل و رستوران های ساحلی با منوی غذا های دریایی، مکانی است کم نظیر در شهر گوا که می توانید ساعت ها در آن تفریح کرده و از طبیعت زیبای آن لذت ببرید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سواحل گوا

روشنک 30 دی 97
1
من سه سال پیش به ساحل میرامار رفتم به نظرم نسبت به باقی سواحل گوا از همه بهتر بود. البته این که من عاشق ساحل هایی هستم که شن هاشون سفیدن هم در نظرم بی تاثیر نیست 😎
مهران 19 شهریور 97
4
سواحل گوا فوق العادست هر موقعه از روز و یا شب و حتی صبح که میرید در حال جنب و جوش و هیج وقت خاموشی نداره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر