باغ گیاه شناسی بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشور های توریستی دنیا محسوب میشود این کشور جاذبه های گردشگری و مراکز تفریحی زیادی در خود جای داده است یکی از این مراکز تفریحی این کشور باغ گیاه شناسی بلاروس (botanical garden)می باشد. با لحظه آخر همراه باشید تا باغ گیاه شناسی بلاروس را بهتر بشناسید.
اگر در تابستان یا بهار با تور بلاروس سفر می کنید حتما از این باغ گیاه شناسی زیبا و جذاب دیدن کنید. این باغ محل مناسبی برای دوست داران طبیعت و گیاهان می باشد و قدم زدن در این باغ بسیار لذت بخش است. 
البته علاوه بر گیاهان مجسمه های زیبا و پرندگان مختلفی هم در این باغ مشاهده می شود همچنین در این باغ سوله هایی وجود دارد که گیاهان نایاب و غیر بومی در آن ها پرورش داده می شود 
این باغ در تمام فصول زیبا و حیرت انگیز است به طوری که اگر  شما در فصل زمستان هم از این باغ بازدید کنید از سرسبزی سوله ها و دیدن درختانی که شکوفه داده اند شگفت زده خواهید شد 
در این باغ حوضچه ای بسیار زیبا و بزرگی وجود دارد که محل پرورش قو های وحشی می باشد و گردشگران تور بلاروس می توانند به قو ها غذا بدهند.
همچنین لازم به ذکر است قیمت بلیط ورودی باغ گیاه شناسی بلاروس (botanical garden) حدود شش روبل است.
در نزدیکی این باغ مجموعه چلیو سکینس قرار دارد که شامل امکانات تفریحی و زمین بازی برای کودکان می باشد همچنین این مجموعه دارای استخر های رو بازی است که گردشگران تور بلاروس با پرداخت هزینه ای جدا می توانند از آن ها استفاده کنند.
این باغ گیاه شناسی در مرکز شهر مینسک پایتخت بلاروس قرار گرفته است که این امر دسترسی به این باغ را بسیا آسان میکند.
بازدید از این باغ را به تمام گردشگران تور بلاروس توصیه میکنیم 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ گیاه شناسی بلاروس

فریبرز 19 شهریور 97
4
باغ گیاه شناسی بلاروس مکان خوبیه به خصوص برای کسانی که رشته کشاورزی خوندند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر