پارک تفریحی فانتاسی

کشور تایلند یکی از مقاصد گردشگری در میان مردم سر تا سر جهان می باشد که برای گذراندن تعطیلات خود یکی از شهر های زیبای تایلند را انتخاب می کنند.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم گردشگران عزیز را با یکی از مکان های تفریحی و سرگرم کننده شهر پوکت به نام پارک تفریحی فانتاسی بیش تر آشنا کنیم.
یکی از تفریحات پر طرفدار مسافران تور پوکت بازدید از پارک تفریحی فانتاسی می باشد ، این پارک زیبا در زمینی به مساحت 560 هزار متر مبرع در منطفه کامالا ساخته شده که دارای وسایل بازی و سرگرم کننده و فروشگاه های صنایع دستی می باشد.
پارک تفریحی فانتاسی را به با معماری خلاقانه به شکل یک دهکده ی زیبا ساخته اند که مملو از فروشگاه های هدیه و سوغاتی و نمایش فیل هایی است که توجه شما را به سمت خود جلب می کند که در صورت علاقه می توانید با پرداخت هزینه ای سوار بر فیل شده و عکس های یادگاری و تجربه ی خاصی را امتحان کنید.
در این پارک تفریحی بوفه ای با ظرفیت 4000 نفر ساخته و همراه با نمایش های مختلف آماده ی مشتریان خود به نحو احسن می باشد.همچنین این پارک رستوران و سالن تئاتر سه هزار نفری را درون خود جای داده است.
در این پارک تفریحی زیبا در پوکت می توانید انواع نمایش های طناب بازی ، نمایش فیل ها ، نمایش های داستانی بازی ها و سرگرمی های متنوع ، کاخ فیل ها ، فروشگاه های متعدد ، حیات وحش و دکه های فست فودی زیبا را مشاهده نمایید.
پارک تفریحی فانتاسی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 05:30 الی 11:30 باز و روز های پنجشنبه تعطیل می باشد.از قسمت درب ورودی پارک می توانید بلیت تهیه نمایید و برای استفاده از بازی های مورد نظر باید هزینه ی جداگانه ای را پرداخت کنید
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک تفریحی فانتاسی

زیبا 18 شهریور 97
3
پارک تفریحی فانتاسی بعضی اوقات برنامه ریزی های فوق العاده برای بازدیدکنندگان اجرا می کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر