پیست اسکی ویشگورا

اکراین یکی از کشور های اروپای شرقی می باشد که از قسمت جنوب شرقی با رومانی و مولداوی ، از قسمت شمال با بلاروس ، از قسمت شرق با روسیه و همچنین از قسمت غربی با اسلواکی  ، لهستان و مجارستان هم مرز می باشند وهمچنین دریای آزوف و دریای سیاه در قسمت جنوبی این کشور واقع شده است.ین کشور بعد از روسیه از پهناور ترین کشور های اروپایی می باشد که به دلیل فرهنگ غنی ، جاذبه های گردشگری متعدد و تفریحات متنوع سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. در این قسمت مسافران تور اکراین که علاقه مند به اسکی هستند را با پیست اسکی ویشگورا در اکراین آشنا خواهیم کرد پس ما لحظه آخر را تا انتهای این مطلب همراهی و حمایت نمایید.
گردشگران تور اکراین اگر به اسکی علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم در فصل سرد به این کشور سفر کنید و پیست اسکی ویشگورا ، را به هیچ عنون از دست ندهید.این پیست اسکی یکی از هیجان انگیز ترین پیست های اکراین می باشد که از تفریحات عالی این کشور محسوب می شود به طوری که سالانه گردشگران زیادی فقط برای استفاده از پیست اسکی ویشگورا در فصل زمستان به اکراین سفر می کنند.
تجهیزات پیست اسکی ویشگورا به صورت 72 ساعته به علاقه مندان و ورزشکاران اجاره داده می شود که از ساعت 10 صبح تا 10 شب  هم می توانید از پیست اسکی و دیگر امکانات این پیست استفاده نمایید.
گردشگران تور اسکی بدانند که مجموعه های مختلفی از مسیر های اسکی برای علاقه مندان در نظر گفته شده است که شامل مسیر 220 متری برای اسکی بازان ، مسیر 350 متری برای اسنوبورد و همچنین مسیر های مختلفی برای کودکان در نظر گرفته اند.
در این پیست اسکی شما می توانید از دیگر امکانات رفاهی مانند انواع رستوران ها ، کافه ها در زمان حضورتان در پیست استفاده و روز مهیجی را برای خودتان و همراهانتان بسازید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پیست اسکی ویشگورا

شهنوازی 12 شهریور 97
2
پیست اسکی ویشگورا رو همه اسکی باز ها می شناسند دیگه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر