آدا سیگانلیا

بلگراد اصلی ترین و بزرگ ترین شهر صربستان با جمعیت 1.5 میلیون نفر در قسمت جنوب اروپا و در شبه جزیره بالکان واقع شده است.رودخانه ی دانوب به مساحت 2850 کیلومتری یک سوم شمالی این کشور را تشکیل داده است.اگر قصد سفر به صربستان را دارید مطمئن باشید در تمامی روز های اقامت خود اوقات خوبی را خواهید داشت و لحظه ای وقت اضافه نمی آورید.در این قسمت با یکی از مناطق صربستان به نام آدا سیگانلیا آشنا خواهید شد که از پر طرفدار ترین تفریحات صربستان به شمار می رود.
دریاچه ی بلگراد و آدا سیگانلیا از محبوب ترین تفریحات شبانه روزی صربستان محسوب می شود که در تمامی روز مملو از گردشگران است. آدا سیگانلیا مسیری شگفت انگیز برای دوچرخه سواری و همچنین مکانی ایده آل و عالی برای اسکیت و دوچرخه سواری به حساب می آید که علاقه مندان می توانند به این منطقه بروند و روز هیجان انگیزی را برای خودشان به وجود آورند.
یکی از مسیر های خوب آدا سیگانلیا پیاده روی دور دریاچه بلگراد می باشد به خصوص در فصل تابستان گردشگران زیادی از این مسیر استقبال می کنند و هم از طبیعت لذت و هم از گرما فرار می کنند.
قابل توجه گردشگران تور صربستان ، اگر به تفریحات هیجان انگیز علاقه دارید حتما بانجی جامپینگ و اسکی روی آب را امتحان کنید.یکی دیگر از دیدنی های این منطقه ، بازدید از رویداد های ورزشی که سالانه در این مکان برگزار می گردد که مکان و مقصد مناسبی برای ورزش دوستان نیز می باشد.
علاوه بر تفریحات ذکر شده در بالا ، آدا سیگانلیا دارای بیش از 100 کافه ، رستوران های ساحلی و تعداد بی شماری تفریحات روزانه به یکی از مشهور ترین و همچنین محبوب ترین مقصد های گردشگری صربستان شده است که سالانه گردشگران زیادی با سفر به صربستان به آدا سیگانلیا می آیند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آدا سیگانلیا

رادمنش 12 شهریور 97
2
آدا سیگانلیا زیباست و تفریحات خوبی رو برای مسافرا در نظر گرفتند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر